CO DĚLAT, KDYŽ OSMIMĚSÍČNÍ MIMINKO NECHCE VŮBEC MLÉKO...??

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
CO DĚLAT, KDYŽ OSMIMĚSÍČNÍ MIMINKO NECHCE VŮBEC MLÉKO...??

Mám skoro osmiměsíční holčičku. Nikdy žádné problémy s jídlem. Nedávno ale došlo moje mléko a tak jsem mezi svým mlékem vyzkoušela Nutrilon - chutnal, tak jsem si vydechla úlevou, jenže... Teď prostě mléko odmítá. A to jedinou denní dávku, kterou měla. Ráno snídá jogurt, dopolední svačina ovocná přesnídávka, oběd zeleninový příkrm, odpolední svačina je nějaký mléčný produkt (jogurt, piškotík...) a k večeři na noc mléko, v noci už nechce nic.
Má někdo s tím zkušenost?
PORAĎTE.....
Za každý nápad, radu předem moc děkuji

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele zen
zen

Mili, tak vidíš, oni jsou to takový potvůrky, ty naše dětičky. Já si myslím, že v tomhle věku jsou všelijaký bojkoty naprosto běžný... a lepší to nebude, alespoň zatím :o) třeba naše Kačule když jí rostou zuby, tak odmítá prakticky jakékoliv jídlo i mléko, takže já jsem v neustálém napětí, jestli bude jíst nebo ne. V necelém roce má už jedenáct zubů, takže si umíš jistě představit, jak často se u nás bojkoty vyskytují :o) Jak říkám, je to boj, ale oni se zase srovnají. A myslíš, že už by se k prsu nevrátila? ono to chce opravdu nepřestat nabízet...
tak buďte holky statečný :o) taky vám přejeme hlavně hodně zdravíčka a spokojenosti do nového roku!
pa Z.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

reakce na příspěvek od zen:

moc Ti děkuji...no, my to budeme mít složitější...kašičky nám taky moc nechutnají, ale možná to bylo chvilkové stávkování, protože včera na noc vypila 120 ml Nutrilonu, tak uvidíme :-)
Já bych taky pořád ráda kojila a jsem si jistá, že bych i doteď měla mléko, ale malá jen co ochutnala jiné dobrůtky, prostě přišla na to, že mléko už měla dost dlouho a chce to změnu :-D
Přeji Ti hodně radostí s maličkou a do Nového roku hlavně zdraví a štěstí :-)

Obrázek uživatele zen
zen

ahoj Mili, já teda svoji dceru pořád kojím, ale bojkoty kojení jsme si prošli několika. A když jsem se ptala na radu, protože jsem měla obavu právě z nedostačující mléčné dávky, tak mi bylo doporučeno zavést do jídelníčku kaši, mléčnou. Takže já jsem dala např. dopol jogurt, k obědu zeleninu, kaši místo odpolední přesnídávky a mlíčko nabízela v normálních časech jak jsme byly zvyklé. No a musím teda říct, že pokaždé jsme to nějak překonaly a Kačka se po nějaké době k prsu ráda vrátila. Příští nedělli jí bude rok a kojíme stále čtyřikrát denně :o) Takže zkoušej nabízet, třeba je to z její strany opravdu jen bojkot. Hlavně aby ti pila i něco jinýho, když mlíčko nechce... držím pěsti! Z.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené