Dotazník - Podpora kojení v porodnicích na Vysočině

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Dotazník - Podpora kojení v porodnicích na Vysočině

Dobrý večer milé maminky :) Jste tady některá z Vysočiny? Chtěla bych vás moc poprosit o vyplnění dotazníku k mojí bakalářské práci, která se zabývá podporou kojení v porodnicích. Jedná se o ty z vás, které rodily v roce 2009, 2010 a 2011 v porodnicích na Vysočině. Dotazník je anonymní a zabere vám maximálně 3 minuty. Byla bych vám moc vděčná, kdybyste mi ty 3 minutky věnovaly a mrkly se na tento odkaz http://podpora-kojeni-v-porodnicich.vyplnto.cz . Předem mockrát děkuji!!!! :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, jsem studentkou 4.ročníku zdravotnické školy v Kyjově. Chtěla bych vás požádat o vyplnění tohoto dotazníku, který slouží ke zpracování mé maturitní práce na téma "Srovnání generací v přístupu ke kojení. " Dotazník je anonymní. Mnohokrát děkuji za váš čas.

DOTAZNÍK NALEZNETE ZDE: http://login.oursurvey.biz/6864

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

dobrý den,
prosím, kde získám dotazník na přihlášku BABY ROKU ? Děkuji M.M.|-) 8o|

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Milí rodiče,
obracím se na Vás se žádostí o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci. Práce nese název Kvalita života rodin s předčasně narozeným dítětem a pro vyplnění dotazníku sháním rodiče, jejichž předčasně narozenému dítěti je nyní mezi 3 a 18ti lety. Pokud se mezi Vámi najde někdo, kdo by byl ochoten mi pomoci, prosím, kontaktujte mě e-mailem, dotazník Vám zašlu. Moje adresa: ajka.vavrova@seznam.cz

Velmi děkuji za ochotu. Aneta

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené