Kojení a strava matky

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Kojení a strava matky

Vypozorovaly jste nějakou souvislost mezi tím, co jíte a jak se potom vede kojenému miminku? Jde asi hlavně o nadýmání. Jaké s tím máte zkušenosti?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky, při nedostatku mlíka, vitamínů, kolikách, zácpách, zredukování hmotnost jsou super 100% přírodní kapičky vyráběné u nás, jsou bez chemie, za příznivou cenu, pokud by jste chtěly více informací napište na kep.klazavináčseznam.cz

Obrázek uživatele vlasta
vlasta

Milé maminky, podpořte TVORBU mateřského MLÉČKA pro vaše MIMINKO! Emulips, BYLINNÝ produkt ČESKÉ výroby, který podporuje tvorbu mateřského mléka, ale také odstraňuje potíže se ZAŽÍVÁNÍM.. Vašemu miminku tak dodáte do mlíčka víc vitamínů a navíc předejdete nepříjemným KOLIKÁM, NADÝMÁNÍM, VYPRAZDŇOVÁNÍM.
Emulips také upravuje tělesnou váhu, pomůže Vám tedy zbavit se nadbytečných kilogramů, které vám zůstaly po porodu, posiluje IMUNITU řeší problém s CUKROVKOU také štítnou ŽLÁZOU
Možnost slevy40% vše ráda vysvětlím Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype vlastafu http://zdravipokapkach.webnode.cz (03-000334)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já jsem byla asi vyjmečný případ, kojila jsem 8 měsíců a asi od 4 měsíců jsem zkusila postupně všechno a pak jsem opravdu jedla všechno a maličká byla úplně v pohodě! Asi je odolná po mně! No uvidíme u druhého, co není může být, každý to má jinak.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já jsem se preventivně vyhýbala některým jídlům, po celou dobu kojení jsem nejedla třeba luštěniny. Takže rok, co jsem kojila, probíhal celkem v pohodě. Mám dojem, že jediný problém bylo koření na ryby...po tom měla dcerka nápadně často bolesti bříška.
Co se týká mátového čaje - ten jsem nepila, protože mě zase někdo upozornil na to, že snižuje objem mlíka.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jasně že ovlivňuje! A jak. Je potřeba hlavně dát si pozor na zelí, kapustu, hrách, čočku a podobné věci, a pít mátový a fenyklový čaj. V každém případě je ale lepší kojit než nekojit. V týdnu byl vynikající dokument na ČT2 o epigenetice, který byl věnován skoro celý otázce stravy těhotné a kojící matky. Stojí za shlédnutí.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

:$

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené