nákup opalovacího krému

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
nákup opalovacího krému

ahoj maminky, nemáte nějaký typ na dobrý dětský opalovací krém..

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, já jsem koupila dětský opalovací od Vichy a byla jsem spokojená. Zrovna k němu měli akci - krém po opalování zdarma. Kromě krému jsem jako další ochranu dávala obleček s UV filtrem, a čepičku z toho samého materiálu (koupila jsem za pár korun v secondhandu - přitom nové jsou docela drahé). Přesto se nám jeden den stalo, že si malá lehce spálila nos...namazala jsem jí to Bepanthenem krémem (doporučili mi ho v lékárně místo klasického Panthenolu) a do rána naštěstí dobrý. 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Děkuju za radu, v D testu vyšel test dětských opalovacích krémů, tak jsem malému nakonec koupila Vichy a zatím vypadá že dobrý.. Ale stejně se ho snažím sluníčku moc nevystavovat. Mějte se krásně a hlavně bez úrazů a nemocí. Alena

Obrázek uživatele Batole LIVE! Helena Anna + maminka Barbora Milena
Batole LIVE! He...

ahoj, loni jsem tehdy 5ti měsíční Helen koupila Eucerin 50, doporučili mi ho v lékárně. a je opravdu super. Nikdy se nespálila, ani nezčervenala, ani neměla sluneční vyrážku. Mažu jí 30min před tím, než jde ven a mazání opakuji po cachtání ve vodě nebo oblíkání/svlíkání. Doporučuji dětem mazat obličej a další části těla, co nemají zakryté oblečením i na procházky po městě. To, jak jejich pokožka bude reagovat na sluníčko teď, ovlivní kvalitu jejich kůže a snášlivost slunce na celý život.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené