Sexualita po porodu

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Sexualita po porodu

Jsem studentkou 3. ročníku porodní asistence. Píši bakalářskou práci na téma Sexualita žen po porodu. Ve své práci mimo jiné srovnávám sexualitu žen, které rodily pomocí kleští, vakumextraktoru a císařským řezem s ženami, které rodily vaginálně. Hledám maminky, které takto rodily (klešťový porod,VEX, císařský řez), zda by mi mohly vyplnit dotazník. Dotazník je anonymní. Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím na mailové adrese P.langrova@seznam.cz .Předem děkuji případným zájemkyním.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Od doby, co se nám narodila holčička(před 21 měsíci) mě chuť na sex přešla taky.Musím se hodně překonávat,protože se bojím, aby si manžel nenašel milenku.Někdy jsem ráda, že zalezu a spím a sex mít prostě nemusím.Nemám na něj ani pomyšlení a docela mě to trápí.Někdy se těším na menstruaci.Trápí mě to hlavně kvůli manželovi.I během těhotenství jsme se milovali skoro každý den.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Mně připadá, že z těchhle možností si musí vybrat každý... Umělým hormonům, navíc během kojení, nefandím ani trochu *-)
http://www.babyweb.cz/Clanky/a4336-Prirozena-antikoncepce.aspx

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

my jsme teda během šestinedělí nesexovali, a vlastně hned ani po i když se přítel velmi těšil . Poprvé po dvou měsících od porodu a to ne tak, že bych i já chtěla nějak moc. Měla jsem spíš psychický problém jak píše adrianečka... od září jsme měli sex asi tak max 10x. Bohužel - kojím a chut opravdu nemám. Ale vůbec. Až jsem si o sobě začala myslet, že jsem frigidní. Jestli je to kojícími hormony, nevím. Dělá m problém se i "přemoct". Vím, zní to hrozně, alepřítel prostě sex vyžaduje a potom se hádáme, když nic...:( snad an tom nejsem sama takhle...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojte,
já jsem se opět začala s přítelem milovat během šestinedělí. Ano, správně jsem měla počkat, až když toto období skončí, ale když jsem zjistila, že očistky vycházely ze mne jen během dne, kdy se pohybuju, s přítelem jsme to skusili. Zpočátku jsem spíš než nepříjemný tlak cítila, že jsem psychycky bloklá - že se dole něco stalo, co bylo hrozně náročné a po velké akci, kdy jsem se snažila něco dostat ven, jsem začala dělat naprostý opak. Samozřejmě jsme použili kondom, zaprvé je trochu vlhký, chrání před otěhotněním a partner se nehrabe "v bordelu", který se v děloze jistě ještě nachází.
Po našem milování, které proběhlo k uspokojení obou :) , trénujeme pružnost i nadále. Jen jsem vicítila, že jak se mi během porodu trošičku natrhla hráz, tak ani není citlivá, ale jakoby tvrdší a tlak na ni je trošku nepříjemný. Což znamená, že na střídání poloh jsme trošku omezení.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené