Koupání miminka

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Koupání miminka

dobry den, ahoj,
chtela jsem se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s koupanim mimca po prozitem soku. Mam 3mesicni holcicku a vzdycky se rada koupala. Bohuzel pri jednom koupani prozila sok - muj tata zacal ve vedlejsi mistnosti vrtat do panelu - nemohla jsem ji vubec uklidnit. Od ty doby mi pri koupani breci a je takova krecovita. Zkousim ji treba jen otirat zinkou, ale taky ztacne hned nabirat. Jsem zoufala - chteli bysme chodit na plavani (resp. vanicky), ale takhle nevim. Koupani je pro ni od te doby nejhorsi cast dne. Je mi ji lito,ale nevim, jak ji pomoct.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ketchi, pokud koupeš malou v nějaké vaničce, co se dá přenést, co skusit koupání v jiné místnosti?? Nrozdíl od henadi bych to plavání vyzkoušela. Přece jen, ten šok prožila řekněme v koupelně, kde na ní z jedné strany přišel velký hluk. Jestli třeba i při tom otírání nehledí na zdi už dost šokovaně a čeká, že "to" zase bude dělat randál. Prostě skusit to v různý čas na různém místě. A kdo ví, třeba na tom plavání by ji to chytlo. S miminkem se nemá nic přehánět, ale skusit by se to mělo. Když začne brečet už při pohledu na tu vaničku, tak můžete v klidu odejít.

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

ketchi, já bych asi otírala pořád holčičku žínkou a na nějaký dlouhý koupání a plavání by jsem se zatím vykašlala. Myslím si že se musí přestat bát sama, nebo na to zapomenout. Asi bych to nelámala přes koleno a zbytečně ji třeba nestresovala. Nebo zkus koupat v jinou část dne? třeba to nesouvisí jen s tím šokem. Nevím.Počkala bych, až to bude lepší, když ne, nenutila bych ji.Navíc jsou jí tři měsíce, ještě se toho může hodně změnit.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené