Spinkání na bříšku

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Spinkání na bříšku

Ahoj maminky. Ráda bych znala váš názor, zda je správné spaní na bříšku. Náš andílek má 4,5 měsíce a poslední týden nechce spát na zádech - mimo kočárek. Usíná na boku nebo nejplépe na bříšku. Když se z boku překulí na záda, tak se vzbudí a začne plakat, dokud se sám neotočí na bok nebo na bříško. Na bříško se už celkem otočí sám, jenom mu pomůžu trošku uspořádat ručičky, když se vzteká, že mu to nejde, ale zpátky na záda to ještě neumí.

Jaký je váš názor? Nechat ho takhle spinkat?

Díky všem za rady a pěkný den! :)

Martina :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Peťo, děkuji za tvůj názor. Rozhodla jsem se to taky neřešit. Když jsem malého dávala zpět na záda nebo na bok, tak se vždycky vzbudil a byl akorát naštvaný a na bříško se znovu otočil. Teď, když se mu na bříšku nelíbí, tak se otočí zpět nebo začne plakat, maminka otočí a je zase klid

Moc děkuji za zapojení do diskuze a přeji ti pěkný a pohodový den :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Marti, taky jsem nad tím přemýšlela a myslím, že je nejlepší nechat mimčo spinkat tak, jak jemu vyhovuje. Sice pořád někde píší, jak by miminka neměla spát na bříšku, ale třeba celá moje generace podle vyprávění od rodičů spala jenom na břiše a jak jsme si prý hověli :) Já mám čtyřměsíční mimčo, které teda usne na zádíčkách, ale během noci vystřídá polohu na boku nebo mírně na bříšku (úplně na bříško se ještě nepřekulí), různě se točí, ale spinká celou noc a je spokojené.
Petra

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené