Hračky do vody

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Hračky do vody

Ahoj, a nemáte zkušenosti s tímto http://www.softbanka.cz/AQUAPLAY--1629/]Aquaplay jestli je vhodné i pro dítě staré 2,5 roku?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já i hodně maminek v mém okolí máme dobrou zkušenost s klasickým Endurem, stačí a je stabilní, prcek se vyhraje no já kvůli dcerce nakonec kupovala ještě tenhle speciál http://www.funbaby.cz/baby-injusa-neox-girl/ protože to byla láska na první pohled :D 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj. vím , že to do této kategorie nepatří, ale nejde mi vytvořit novou. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s dětskými odrážedli. chtěla bych našemu ročnímu díteti pořídit nějaké odrážedlo...aby se pomalu učilo...tak prosím o zkusenosti, rady a tipy..popřípadě jaké máte :) děkuji.

Obrázek uživatele Tulip1
Tulip1

Ahoj, my letos sháněli pro 2,5 letou holčičku - máme 512 AqualandBox a jsme nadšený - dcerka též i děti našich známých až po věk 11 let. Takže hračka co vydrží dlouho a dá se dokoupit i další kufřík a spojovat.
My měli na dovče u bazénu, malá tolik neskákala do bazénu :-) Můžeš přenést do stínu, na terasu, balkon a doma si s tím hrála i na suchu - fakt super!!! Neteř 9let si k tomu přinesla Pet shopky, malá má želvičky a plavou jí tam rybky, ještě si u toho přelívá takový ten mlýnek na písek nebo vodu. My jsme totiž viděli něco podobného u známých na terase na zahradě, malej 2 ročky a s dcerkou si hráli, že sme o nich skoro hodinu nevěděli - byli nadšený :-) Takže jsme pak hledali na netu, ani nevěděli jak se to jmenuje... Zkus heureka.cz :-) H.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené