Nosítka manduca

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Nosítka manduca

Ahoj Maminky,
chtěla bych se zeptat na takovou drobnost. Hrozně se mi líbí nosítka http://www.ditezeskatulky.cz/cs/233/noseni-deti/nositko-manduca/]manduca. Jáké s tím máte zkušenosti? Vyrážíte s tím třeba i na delší procházky třeba s kamarádkami po městě? A co na to dětičky, jsou třeba spokojenější než v kočárku?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já mám dětský nosič Britax, jsem s ním spokojená, snadno se používá ale používám ho zatím jen na doma když potřebuji volné ruce, do města nebo tak jsem ještě nezkoušela :) 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Market, měla bych pro vás tip, bude vycházet listopadový časopis Maminka, kde bude sleva 20% na internetový obchod www.babynositka.cz, kde mají Beco!!! Pořizovací cena je značná, tak můžete ušetřit!!!

Obrázek uživatele Market
Market

Já mám vybráno nosítko Beco Baby.. je to hodně podobné si myslím, doporučili mi to známí i konkrétně z webu hracky-miminka.cz, prý super komunikace, se vším jí poradili a hned na veškeré dotazy i odpověděli..

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Tak teda nosítko pořízeno, musím říct, že opravdu spokojenost... chci vám tedy doporučit obchod, kde jsem to pořídila, mají tam velký výběr všeho nejen pro děti. Třeba http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/]látkové pleny, lahve http://www.mamaja.cz/envirosax-lahve/]evnirosax a tak dále...

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené