Jak začít s angličtinou

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Jak začít s angličtinou

Maminky, snažíte se některá své dítě zvykat na angličtinu? Ráda bych začala, ale nevím kde:-( Anglická školka nebo baby centra jsou na nás moc drahá. Našla jsem na netu pouze puzzle s anglickou abecedou od firmy Galt, které je vhodné od tří let... Zkusila jste to některá nebo znáte něco lepšího?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Klárko,
možná píši pozdě, ale raději ještě píši. Dívala jsem se, že firma Zábavné učení rozšiřuje svoje pexesa i v AJ, mám jedny doma, pracuji s nimi s dcerkou (2,5let) tak, že je neobracím, nechám pexesa obrázkem nahoru, ptám se jí anglicky, kde je červená apod., malá opakuje v angličtině barvy. Docela se mi tato metoda osvědčila. Nevadí, že dítě ještě nedosáhlo věku, které je uvedené na pexese. Záleží jak budeš s pexesy pracovat.

Obrázek uživatele Tess
Tess

Naše děti chodí do angličtiny od 2 let. Snažíme se je vést k bilingvismu a výsledky jsou vidět i na nejmladší dcerce. Myslím si, že je nejlepší začít co nejdříve, dokud jsou děti malý a vstřebávají informace přirozeně. Výslovnost se učí stejně jako u češtiny. Ve škole je bohužel výuka nedostačující...Angličtinu se učíme s Hocus a Lotus! Vřele doporučuji:-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Pěkně zdravím,nepíšete, jak staré máte dítko, ale osobně bych ho angličtinou nezatěžovala do min. 5 let (tj. než bezchybně zvládně správně všechny hlásky čes. abecedy, snad s vyjímkou Ř). Samozřejmě pokud dítko nežije v dvoujazyčné rodině či neplánujete stěhování do zahraničí. Ovšem z mnoha výzkumů je zřejmé, že dítka, která se učila moc brzy a přitom žili v čistě jednojazyčném prostředí, byla po nástupu do ZŠ velmi brzy dohnána spolužáky, kteří jazyk. kroužky nenavštěvovali. Obdobnou zkušenost mám také se svou mladší sestrou, kterou jsem pomocí pexesa učila AJ slovíčka, ale nemyslím si, že by byla nějak nápřed.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené