Zápis do mš v Olomouci 2011_2012

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel m Marsinelka a poslední změna proběhla 13 let.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #897142
    Anonym
    Neaktivní
    #897143
    m Marsinelka
    Registrovaný uživatel

    Holky jak jste to přezili.Ja cekam v červnu me 2dite a Tonikovi budou 3roky v cervenci.Dam ho az dalsi rok, ale co ja jsem zazila…..8o| Na Kpt.Nalepky otresne chovani.Vubec nas nepustila dovnitr jeste me okrikla, ze to v klidu napise a pak na me dotazy neodpovedela a nakonec me odkazala na web kde maji nic jedno velke nic.K tomu vubec jsme nemohli dovnitr nahlednout do zadnych prostor.Tonika chudaka si ani nevsimla.Po teto zkusenosti to bylo spatne uz nikam nechtel.Nakonec jsme byli i U Bystricky dle me tovarna na deti,dale Zizkovo namesti bez sance, nebot nepracuji.Hezke vstricne ucitelky, ale v bilem nemocnicnim obkleceni, coz me prekvapilo.Pak na Hermance skvele pristup dokonce tam maji i ucitele chlapa teda mladika hezkyho.Tam bych je i vypusinkovala.Pak jsem byla uz sama na Petřkově,kde to tak bylo normal.Pro naseho lumpika skvele, nebot nic moc nedelaji a maji velkou zahradu.

    #897144
    m Marsinelka
    Registrovaný uživatel

    Prosim napiste mi i nejaka mamka co uz ma ve skolkach mnou zminovanych deticky.Dale me prekvapil uplne laxni pristup k diteti, o ktere se preci u zapisu jedna.Zadne osloveni nebo privitani….Na oknech zadna vyzdoba jarni…Vyrobky od deti atd.Krom Hermannovy tam to bylo supr ve vsem.Snad se mi postesti pristi rok nekde toho meho vnimaveho citliveho chlapecka dat.
    Jeste se chystam na Selské námesti.Gorkého jsme prosvihli a pristi rok uz to asi tak akcne zvladat nebudem, ale chci aby se do skolky tesil,tak jak ja jsem ji nadevse milovala.Achjo meli by se nad sebou zamyslet….:'(

    #897145
    m Marsinelka
    Registrovaný uživatel

    Tak na Petřkově ul a Selském náměstí nás nevzali, tak se budem asi odvolavat.Holt jsme zadne dary nedali,tak tak to je v dnesni dobe.<:o)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist