Pitný režim dítěte

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Pitný režim dítěte

Zdravím všechny maminky, které mají stejně jako já doma malého neposedu.
Synovi jsou tři roky a je velmi hyperaktivní a temperamentní ! Bohužel mám problém s tím, dostat do něj dostatek tekutin. Naučil se na džusy a odmítá pít cokoli jiného. Vodu nepije, protože mu nechutná, čaje nemá rád ani slazené. Jediné schůdné řešení mi přišlo pitíčko Bimboo. Dala jsem na radu kamarádky a začala jsem kupovat tento produkt. Podle příspěvků na internetu nejde o nápoj plný éček a sladidel. A byla jsem ráda i za vyjádření předních českých pediatrů, že se jedná o zdraví nezávadné pití. Koneckonců chutná i mě a manželovi. Máte s ním také nějaké zkušenosti???? Pište Vaše zkušenosti. Děkuju Bibiana :-)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Leilunka
Leilunka

@ema.sipova_99508 syn také pití moc nedá, většinou ráno udělám do lahve pití a večer ještě vylívám :-( ale za to mlíko to může pořád. Pije Sunar ráno i večer, nejradši má jahodové nebo i čisté, ale te´d jsou od 3 let i naporcované mlíčka, jmenuje se to Sunar mlíčko na každý den, je to čokoláda a tuším vanilka a to si rád dělá i sám, takže pokud by pil aspoň tyhle ochucené mlíčka, tak je z části vyhráno!

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Vidím, že problémy máme všechny stejné. Já mám 3letého kluka, se kterým od malička bojuju a snažím se do něj narvat víc, než 3 dcl vody denně. Když má nějakou hodně sladkou šťávu, tak to je v něm hned, ale s čistou vodou nebo čajem je to horší. Ale snažím se, i to přece musí pít. Za chvíli půjde do školky, a tam mu nic jiného nezbyde.

Obrázek uživatele Inuša
Inuša

U nás se pije hlavně šťáva, snažím se kupovat tu kvalitnější. Občas je u ale problém s množstvím, dcera je také aktivní a pití jí připadá jako ztráta času. Pomáhá nám dávat do pití brčko, to potom vypije půl sklenice se šťávou najednou. Ale musí to být vzácné, aby bylo brčko jenom někdy a ještě dostane vybrat barvu brčka, to jí moc baví. Manžel naučil pít dceru vodu, i když jí před tím odmítala. Dělal si vodu s citronem a vždy říkal jak je to dobré, ale že to mohou pít jenom velcí. A to ji nalákalo a je radostí bez sebe, když si může udělat vodu s citronem jako velká! Každopádně u nás funguje co mohou velcí, to je lákavé, i kdyby to byla jen voda :-)

Obrázek uživatele Miriam
Miriam

No tak já má podobnej problém. Teda jako syn pije ne že by nepil jo. Pije až až, ale zase pije jen samý špatný věci :-( cola, kofola, sprite a takový ty sladký hnusný :-( Já to domů nekupuju jenže problém je že babča bydlí přes ulici takže tam to má naservírované, i když sme to s manželem zakázali. A u kamarádů kam chodí na návštěvy to je taky . Jak tady píšete o tom bimboo tak to je sice sladkej nápoj už podle chuti no ale zas co se o tom člověk dočte tak to není špatný, takže to já mu dávám místo mirindy třeba, ale ráda bych čaj nebo něco zdravýho a nevim. Je tvrdohlavej :-( :-( není nic složitěšjího než malej paličák .

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené