Antialergický vysavač

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Antialergický vysavač

Dobrý den, potřebovala bych od Vás poradit - mám doma malého alergika (hlavně prach, roztoči a pak taky nějaké pyly z květin, ale to ne moc) a dost nás to natrápí... v noci se mu špatně dýchá, často ho pálí oči apod. tak jsem si říkala, že bych mu pořídila třeba ten antibakteriální vysavač, někde jsem o něm slyšela v tv, ale zase ještě nejsem rozhodnutá - bojím se, že to nebude vůbec účinné, co myslíte? máte někdo zkušenost? Děkuji Vám.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele TerezBAY
TerezBAY

Ahoj, tak já konkrétně antialergický vysavač doma nemám, no roky používám buď to s hepa filtrem nebo i vodník ale nemám pocit, žeby to malo znační vliv na moji alergii, no jak píšeš právě prach roztoče tak mi před nedávnem dost pomohlo nechat si pročistit byt ozonem, našla jsem to na internetu ( http://www.zdravyozon.cz/ ) no a proběhlo to velmi v pohodě, pro mně to nebyla žádna speciální zátěž jako třeba vyklízení nebo tak, uklidili se pouze květiny a pánové to nechali běžet a já jsem byla pak moc spokojená, nedusím se kašlem, dýchá se mi taky lépe, pročistilo to ten vzduch takže já myslím, že pokud má právě tento problém jako prach, roztoče tak zkuste :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No, má to ten hepa filtr, pak uvc lmapu - ta dezinfikuje, a ještě nějaký klepač nebo co, ten vyklepne ven z textilu ty potvůrky a pak se to vysaje :-) já mám tady tohoto http://www.raycop.cz/raycop-smart.html našla jsem na tuto značku jen samé dobré recenze a prý v nějaké studii dokonce vědci potvrdili jeho účinnost :-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Aha, tak to zní jako dobrá zkušenost, díky :-) a jak to přesně funguje, prosím? Nebo co máte přesně za typ, protože vůbec nevím, jak se v tom orientovat, nebo podle čeho se řídit, co všechno by to mělo mít?

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, zkušenost mám - taky jsem alergická, vysavač jsme zakoupili sice před nedávnem ale myslím, že už zase můžu posoudit, že to je účinné, protože od té doby co s tím vysávám tak nemám v noci žádnou alergickou rýmu, žádný ucpaný nos, ani kašel, nic :-) vysávám s ním tak jednou dvakrát týden zatím, takle mi to stačí :-)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené