Jak donutit naše robátka, aby pila správné tekutinky

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Jak donutit naše robátka, aby pila správné tekutinky

Milé maminky,
jistě je tady mezi Vámi spousta zkušenějších a informovanějších, než jsem já... Já mám 5ti letého syna a tříletou dcerunku. Nevím jestli jsem jediná kdo s tím má problém, ale věc se má takto - syn půjde za chvíli do školy . A láduje do sebe horem dolem jenom kofolu, colu, sprite a podobný sladký nesmysly :-( je hodně tvrdohlavý a na všechno má svojí odpověď. Normální pití nehodlá pít ani za nic a i když nekupuju tyhle sladký dreky, tak si je vyškemrá u babči nebo u kamaráda atd. Tomu prostě nezabránim, jediný na co sem přišla je podstrkávat mu místo mirindy a jiných - bimboo pitíčka. Tak se vás tedy ptám dámy.. pokud Vás tohle potkalo, jak jste to vyřešily? A co myslíte že je z těchhle drinčíkú ještě v normě? Bimboo dávám i dcerce tak mě to nevadí, ale bojim se, že bude mít syn špatný zuby z coly a tak :-( achjo *-)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

U nás bylo pití vždycky boj. když měl malej kašel a měl pít fakt hodně, nemohla jsem do něj nic dostat, jediný, co mi polykal bez potíží byl nurofenový sirup, tak mě napadlo, dostávat do něj čajíky tou jejich odměrkou. a kupodivu to vyšlo.bral to jako zábavu, nabírak si sám z hrníčku a vypil celý šálek.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

každé dítě má radši něco sladkého a tak mam pro všechny super produkt. V lekárně jsem si zakoupila sirup Rakytníček s pomerančovou příchuti, může se podávat už od 3 let. Přidávam ho do pití když dávam dětem. Je to pak pro ně sladke a přitom to není žádna chemie. Zvyšuje to přirozenou imunitu, zlepšuje zaživání...Moje děti nebyli nemocný už půl roku takže všem doporučuju. Tady se můžete kouknou v případě že by vás to zaujalo www.terezia.eu/cz/produkt/rakytnicek_rakytnikovy_sirup_s_prichuti_maracuji_figurka_fifinky_ze_ctyrlistku_zdarma

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené