ta pravá školka

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
ta pravá školka

ahoj maminky,

jsem tu nová, ale chtěla bych zjistit, co si myslíte o výuce cizího jazyka v předškolním věku? Napadlo nás dát s přítelem naše robě do anglické školky, vcelku nás zaujala tahle (říkala mi o ní známá) http://www.kindergarten.cz/cs/anglicke-skolky/cernosice/novinky/anglictina-pro-predskolaky ale nemá s ní vlastní zkušenost, jen z doslechu. Co myslíte? :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Taky jsem rozhodně pro. Čím dřív se dítě začne učit cizí jazyk, tím líp. Nebude mít pak problémy až bude větší :) Známým byla doporučena Agentura beránek v Brně. Prý tam učí děti angličtinu spolu s plyšákem, tak jsem zvědavá, jak se jim tam bude líbit.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Do Dráčka chodila naše první dcera :) Dali jsme ji na angličtinu a myslím si, že děti se učí jazyky velmi dobře, pokud mají aspoň trošku vlohy. Takže za mě angličtina u mrňousů ano! :)

Obrázek uživatele Luuca
Luuca

Já jsem pro, aby se děti měly možnost učit již v brzkém věku. Rychleji si tak zvyknou a prý jim to i lépe jde. Můj syn navštěvuje http://www.dracek-skolka.cz/o-nas/ , kde se učí angličtinu přímo s rodilými mluvčími. Jelikož výuka probíhá formou hry a písniček, tak si myslím, že je to i rychleji chytne a docela dobře se přizpůsobí učení se nového jazyku.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené