Rychlé a výživné vaření pro děti

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Rychlé a výživné vaření pro děti

Ahoj. Kamarádka si pořídila multifunkční stroj Thermomix a kdykoli přijdu, má pro děcka navařené dobroty, se kterými já se plácám doma hodiny - úplně závidím. Minule mi dávala např. tip na domácího Pribináčka. V Thermomixu za 7 minut uvaří vanilkový puding, ke kterému přidá měkký tvaroh a opět nechá promíchat. Bylo to výborné a hlavně se to uvařilo samo a ona se mezi tím mohla věnovat rodině. To se mi zdá super. Ráda zavařuju a vůbec, dělám zásobičky a kašičky pro děti, líbilo by se mi třeba dělat si v tom zásoby domácích přesnídávek. Máte s tím někdo také zkušenosti?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka

já jsem teď ve výprodeji koupila knížku dětská kuchařka, kde jsou ukázané kreativní svačiny pro děti a od té doby co se s tím plácám máme snězeno :-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,

díky za tip. Já mám doma úspěch s muffinovačem. Děti mají muffiny rády a tak je dělám celkem často. Beru ho i na chau, kde nemáme troubo, takže by tam jinak nešly muffiny udělat.  Navíc jsou udělány rychle a jednoduše.  http://www.dommo.cz/Vaflovace-a-muffinovace/Muffinovac-MF-3030

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené