Vybavení na zahradu pro děti - houpadla nebo houpačku?

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Vybavení na zahradu pro děti - houpadla nebo houpačku?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat a zároveň požádat o názor. Již druhým rokem opravujeme dům po rodičích a teď přišla na řadu zahrada. Protože na ní máme poměrně dost místa a nechce všude sázet stromky a jiné okrasné keře, rádi bychom pořídili pro naše holčičky pískoviště a k tomu nějakou atrakci. Původně jsme uvažovali o houpačce s nějakou prolízačkou, ale pak nám kamarád prozradil, že teď jsou hodně v módě pružinová http://svethoupadel.cz/houpadla.php]houpadla.

Taková ty, co můžete vidět na veřejných dětských hřištích. No a teď máme trošku dilema, jestli koupit houpadlo a nějakou prolízku nebo houpačku. CO myslíte? Houpadlo nebo houpačku?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

 

určitě nezapomeňte na bazének!:) aspoň malej, my máme tenhle (kupovaný vloni) http://www.jena-nabytek.cz/bazen-namaluj-si-me-modra/

 

děcka byly nadšený, protože se na něj dá kreslit, no ráj na zemi:D

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

My máme zahradu u babičky a tam jsme pořídili takovýhle domeček http://www.funbaby.cz/baby-injusa-pigi/ a pak jen klasickou houpačku a ještě malý nafukovací bazének, děti se na tom blázní pořád a myslím, že jim to stačí, nic většího bych asi nepořizovala ani teď :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené