Kurzy podnikání pro maminky

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Kurzy podnikání pro maminky

Chci se podělit o zajímavou informaci. Zjistila jsem, že existují kurzy pro maminky, které mají podpořit jejich návrat do práce po mateřské, třeba kurzy základů podnikání. Tyto kurzy bývají zdarma, protože jsou financované Evropskou unií a často jsou i s hlídáním dětí. Více najdete na www.esfcr.cz (Evropský sociální fond) v sekci Realizované projekty.

Mě zaujal projekt Podnikání jako cesta pro seberealizaci matek při péči o děti, který je pro maminky z Prahy a začíná už teď v listopadu. Více o tomto projektu je na www.cestakpodnikani.cz.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s kurzy osobního rozvoje? Kamarádka mi doporučila kurz od Evropské kontaktní skupiny pro maminky s malými dětmi. Jde o to, že mi bude končit rodičovská a už se nechci vracet do své původní práce. Zároveň mám ale obavy, že po rodičovské budu mít problém najít novou práci. Myslím, že ten kurz by mi mohl pomoci v tom, že se budu umět lépe prezentovat a taky se mi líbí, že se naučím vyzdvihnout své kvality :-)Nejbližší termín kurzu je už v květnu, píšou o něm tady: http://www.ekscr.cz/
Zajímalo by mě, co si o tom kurzu myslíte? Šel by do toho někdo se mnou?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené