Hubnutí na mateřské

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka
Hubnutí na mateřské

Jak zpět do tělíčka před dětmi, maminky? Na mateřské jsem se dostala  do takové nepohody tělesné, že bych s tím něco potřebovala udělat :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, začala jsem nedávno cvičit (abych trochu zhubla:))a tak bych se vás chtěla zeptat,jak tlustá by podle vás měla asi být podložka na cvičení? Nerada bych jí brzo prodřela. Myslíte si, že jsou tyhlety dost tlusté? 

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka

Ahoj  Peťo, taky děkuji za radu, to vyzkouším, zní to dobře, něco jsem si o tom četla a vážně by to stálo za to.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky Kajkko, úplně tě chápu, taky jsem to doma sama nějak nezvládala a i když jsem pak začala chodit s kamarádkou cvičit, pořád se moje váha nemohla hnout. Pak mě známá odkázala na superionherbs.cz, koupila jsem si tam takový přírodní přípravek Duanwood Red Reishi a s pravidelným cvičením jsem hned teda viděla výsledky, myslím, že stojí za to vyzkoušet, není to žádná chemie :)

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka

Díky za odkaz, od září se na to vrhnu, aspoň budu mít nějaké odreagování během podzimu a zimy :)

Obrázek uživatele Nikolamola
Nikolamola

Já jsem teda jenom slyšela o redukčních kurzech v Praze, pokud odtud pocházíš, tak pokud chceš, můžeš se na ně podívat tady: http://www.stob.cz/kurzy-v-praze-kdy-a-kde-se-kurzy-konaji/kurzy-stob-v-praze-od-zari-2014

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka

No já jsem ten typ, který potřebuje pomoct :( Bohužel všechny mé diety, které jsem chtěla držet, ztroskotaly na tom, že jsem to vzdala, neměla jsem motivaci... A obávám se, že i teď to nebude jiné :(

Obrázek uživatele Nikolamola
Nikolamola

Základem je asi pohyb a zdržet se zbytečného přejídání. Taky ale záleží na tom, jaké máš tělo. Některé maminky hubnou samy, některé potřebují pomoc, jiným stačí malá starost o tělo a je všechno jako předtím. Jak jsi na tom ty?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené