Látkové menstruační vložky

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele majdalenka89
majdalenka89
Látkové menstruační vložky

Ahojky používáte látkové menstruační vložky? Poslední rok mě trápí opakované infekce a dočetla jsem se že látkové vložky, pokud člověk vybere správné by mohli být vhodné když má žena tyhle problémy.Můžete mi, kdo je používáte, doporučit osvědčenou značku?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Eliss
Eliss

Menstruační kalíšek nepoužívám takže mám normálně ty denní a noční vložky a sajou dobře, takže si myslím, že když u těchhle vložek píšou, že jsou vhodné k používání s kalíškem tak ta jejich savost k tomu bude určitě stačit.

Obrázek uživatele HelcaA
HelcaA

Máte některá zkušenost s menstruačním kalíškem?Chtěla bych to zkusit a četla jsem že se k němu používají i vložky,našla jsem tyhle látkové http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop/16-1-DAMSKE-MENSTRUACNI-VLOZKY/0/5/182-Slipova-vlozka-puntiky-fialove od těch gaga plen jak doporučovala Eliss,je u nich psané že jsou vhodné k použítí s menstruačním kalíškem,ale nikdy jsem ho nepoužívala a mám strach z protíkání..!Tak bych se chtěla zeptat jestli s tím máte někdo zkušenost,jestli stačí taková vložka s malou savostí nebo jestli si mám koupit radši ty s vyšší savostí(jestli to protíkání u toho kalíšku hrozí hodně nebo ne).Je potřeba jich koupit víc tak nechci koupit špatné.

Obrázek uživatele Eliss
Eliss

Ano vypere se to a hygienické to je, stejně jako když pereš prádlo tak je po vyprání "hygienicky" čisté :). Mně tyhle vložky nikdy neprotekly, nevím jak ostatním, ale já s propouštěním problém nemám. A to braní antikoncepce na to vliv určitě nemá, to by ti řekl gynekolog kdyby mělo.

Obrázek uživatele majdalenka89
majdalenka89

A můžu se ještě zeptat jak je to s praním těch vložek? To se opravdu vypere? A je to hygienické? A hlavně teda když jsou ty vložky látkové tak vůbec nepropouštějí? Už jsem si je chtěla objednat ale potom mě ještě napadly všechny tyhle věci, tak se raději ještě zeptám než je koupím :)) děkuju (PS: můžu se ještě zeptat, myslíte, že má na gyn.infekce vliv to že antikoncepci beru, tak že mám menstruaci jednou za 3 měsíce, že se jakože nepročišťuji každý měsíc?)

Obrázek uživatele Sarina
Sarina

Jestli máš problémy tak je určitě důležité z jakého materiálu ty vložky jsou,takže bych určitě kupovala nějaké u kterých je přímo psané,že jsou určeny pro ženy s gyn.problémy jak píše Eliss,jinak by to asi moc rozdíl nebyl.

Obrázek uživatele Eliss
Eliss

Já používám látkové vložky od gaga´s plen, jsou vhodné přímo při gynekologických obtížích. Mně moc vyhovují, mají příjemný povrch, který mně nedráždí a to jsem hodně citlivá.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené