príprava na škôlku

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
príprava na škôlku

ahojte maminky, ako sa Vám podarilo zvládnuť nástup detičiek do škôlky? Ako ste ich na nové prostredie pripravovali? Naša Sašenka má 2 rôčky a zatiaľ sa na škôlku teší - veľa sa rozprávame, ako sa tam detičky hrajú s množstvom hračiek, ako budú spolu kresliť, recitujeme si básničky o škôlkaroch... Dcérka si už bola obzrieť škôlku aj zvnútra a veľmi sa jej páčil krásny maľovaný interiér :) A čo vaše ratolesti?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky objevila jsem kouzelné čtení o perníkové chaloupce jéé to je rozkošnééé to musím koupit malé!A k tomu s krásnými ilustracemi od dětské ilustrátorky Ladislavy Pechové. Pohádka je namluvena známými českými herci Josefem Somrem a Zorou Jandovou.

 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nazdárek mohli by jste mi tu poradit dárek mé neteři ? Bude mít 6 let a já bych jí chtěla koupit originální dárek, co by jí udělal radost. Je veliký milovník zvířátek.

 

Obrázek uživatele Blanch
Blanch

Doporučuji společenskou hru DUHA a společenskou hru CHYTRÁ LOKOMOTIVA z edice Moudrá sova. Jsou i knížky, kde se počítají rozuteklá štěňátka nebo medvídci, kteří spadli z postele apod. Nebo můžete z obyčejných dřevěných kostek stavět jednoduché domečky a pak je počítat, říkat, jakou mají barvu apod. Nebo na procházce počítat a pojmenovávat barvami věci, které vidíte po cestě. Dávejte dítěti úkoly při domácích pracech, třeba při věšení prádla: "Podej mi prosím dvě modré ponožky." a při vyklízení myčky: "Vyndej červený kelímek." apod. Moje děti měly oblíbené lentilky. Dostaly jen ty, u kterých určily správně barvu (nebo s nápovědou dle věku).  Na počítání je dobré hrát Člověče, nezlob se.Možností je spousta každý den.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky maminky my půjdeme konečně do školy a chtěla bych se Vás zeptat, neznáte nějakou hru u které by jsme si zkoušeli bervičky a počty? Tak aby Annička nepoznala, že jí zkouším a brala to jako hru.

 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj tak máme za sebou 2 den školky a hned jsem dostala tzv. sprďana od učitelky že mám syny který neposedí, odbíhá od jídla, neumí si poznat svou značku natož pak se samo oblékat. Já nevím, ale když byl semnou doma tak s pomocí se zvládnul obléci poslouchal mě také je fakt že s tím jídlem teda máme problém od malinka. Ale to jiné děti jsou tak dokonalé...:'(

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky,tak naše Eli nastupuje zítra :) také jí říkám,že si tam bude hrát,tancovat(to miluje) papat atd..taky se těší,zárověň ji připravuju na to,že ji tam odvedu,půjdu pryč-pracovat- a zas pro ni přijdu.Zatím to bere,jsem zvědavá na realitu..Jelikož má zdravotní omezení,může jen na 4h/denně,takže tam nebude spát a tu chvilku to vydrží.
Asi se toho bojím víc než ona :$
Všem co nastoupili/nastupují mnoho zdarů a žádný křik !! :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené