Maminkám pro prima pokec :)

  • Toto téma neobsahuje zatím 29žádnou odpověď. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 290)
  • Autor
    Příspěvky
  • #892179
    Anonym
    Neaktivní

    ahojky holky, tak jsem zde 🙂

    jsme stará garda z upadlého diskuzního fora, ale určitě se radostí přivítáme i nové maminky 🙂

    #892180
    Anonym
    Host

    ahoj elíííííí tak super hned se k tobě přidáme!!!

    #892181
    Anonym
    Host

    ahojky holky

    #892182
    Anonym
    Host

    n super cat vítám tě!!! a holky z vesela!!!

    #892183
    e Elča
    Registrovaný uživatel

    no už sem si říkala, kde jste 😀 to je dobře, že jste to našly v poho 🙂 Jinak Cat, my se asi neznáme, viď?já jsem Eliška, mám syna Danďulku a jsem právě v rozovodovém řízení. Mám ale strašně moc bezva přítele, takže snad zas bude fajn. ANi nevím, ve kterým měsíci jsi rodila?

    #892184
    e Elča
    Registrovaný uživatel

    teda holky, tady je to lepší..sice mi chybí metřík, ale ten chat je jednodušši 🙂 jsem ráda, že se tu budeme scházet snad v hojném počtu a pravidelně!! 😀 já teď ale musím letět, protože máme sraz u jedné kamarádky-chlapi nám odjeli na fotbal a my hned využijem příležitosti otevřít lahvinku vína, děti si pohrají a je pohoda. Když nestihnu přijít večer, ráno stopro 🙂 takže zatím papa a Culi, jak říkáš ty! Z VESELA

    #892185
    Anonym
    Host

    ahojky Elčo, no známe se, ale moc jsme spolu si nepsali, jsem z říjnátek, holčička vaneska a tomášek, to mě moc mrzí, co se ti děje, mam to odžité, rozvod rychlý, nový přítel, otěhotněla jsem znovu a on se na mě vysral, takže jsem musela na potrat, nějak to vše přestávám zvládat…

    #892186
    Anonym
    Host

    teda elí jak jako nás tady hned nechat vem nás sebou ne!!!!

    #892187
    Anonym
    Host

    hlavně není nad dobrý kamarádky co děvčata já peču koláčky tvarohové makové,, elí kdy že mám dojet na likér??? a pověz jakýho máš přítele já zas nic nevim:-)))

    #892188
    e Elča
    Registrovaný uživatel

    tak jsem zpátky, s holkama jsme krásně pokecaly, děti si vyhrály a Dany spí 🙂
    Culi, já budu dělat koláče zítra-no spíš buchty. Od přítele maminka mi poslala švestky a meruňky, takže budu dělat buchty i knedlíky 🙂 Likér snad bude hotovy až se vrátíme z dovolený-moc se na něj těším, je fakt vynikající
    Cat, je mi líto co prožíváš 🙁 když se budeš chtít svěřit, tak pokud bude v našich silách, rádi ti pomůžem!!ty jsi říjňátko??vždyť jsi k nám ale nechodila :O
    a kdepak máme zbytek?dorazí Lenka a Cappy?já psala Andy, tak uvidíme. Ještě kdyby přišla Evi s Naďou by bylo fajn!tak já se jdu naložit do vany <:o)

    #892189
    Anonym
    Host

    já napsala lence napíšu i nadce a evě ale nejsem si jistá aby to nadka neřekla holkám

    #892190
    e Elča
    Registrovaný uživatel

    no snad neřekne..já si myslím, že by holky byly naštvaný 🙁 jenže oni si taky povídaj jinde, tak proč bychom nemohly my..ale stejně je mi líto, co se stalo.Kolik holek odešlo a to jsme začínaly říjňátka v takovým velkým počtu, všechno bylo tak super..no nekoukejme na minulost, tu stejně nevrátíme..začneme znovu a líp!

    #892191
    Anonym
    Host

    Ahojky:)

    #892192
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Zdraví Cappy – z listopadu 2008 🙂
    Ani nevíte, jak se mi Vaše řádky těžko čtou :^)
    Mrzí mě, co některé prožíváte, vůbec jsem neměla o ničem ani ponětí.
    Už jsem vás pak nedočítala, jakmile jsem přestala psát na poradnu.

    U nás to taky není ideální, ale více se o tom rozepisovat nechci. Uvidíme..

    Jsem ráda, že vás po dlouhé době „vidím“ 🙂

    #892193
    e Elča
    Registrovaný uživatel

    ahoj Cappy!!! no to je bezva, že jsi přišla mezi nás!! to je škoda, že to u vás taky není ok 🙁 co se to teď s těma chlapama děje??? :@ Cappy jak se má malej, povídej přeháněj 😀 chtělo by to i nějaký fotečky jak malej roste 🙂 když se budeš chtít vypovídat, víš, že můžeš…od toho jsme tady..kolikrát se problémy líp píšou než říkají..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 290)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist