Prosím o radu....

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Prosím o radu....

Ahoj,jmenuji se Mnickey a ráda bych vás seznámila se svím příběhem a poprosila o radu...! mám roční setřičku Katie ...Maminka si potrpěla na cizích jménech...!!!Ano!všimli jste si správně u věty kde zmiňuji naši maminku je minulý čas.Maminky zemřela při porodu.Taťka chce co nejlépe zabezpečit rodinu a proto bere práce,brigády...všechno co se dá.A tak jsme po většinu času samy s Katie.Když sem ve škole taťka je doma,jen aby se ke Katie nedostal nikdo cizí.Po tom co umřela máma je hrozně nedůvěřivý.Ale mě je přeci 17 a už od 16 vychovávám malou sestřičku!!! A proto zoufale prosím o pomoc.O pomoc všech kteří podobně satré dítko mají.Jsem vlastně ještě ,,puberťačka,, v obchůdkách s oblečením vybírám spíš ulítlé věcičky jako jsou mikynky s kapucí na které jsou ouška apod....!Nevím co správně koupit.Aby Katie nebyla zima když mrzne,aby se cítila dobře když je léto.Jak si sní hrát?!Tyhle otázky trápí ženy ve 20 v dnešní době už i kolem 30.Holky v mém věku se zajímají spíše o to co si vzít na sebe aby se líbili tomu týpkovi z minulé párty.A já?!??! Já sháním správný kočárek.='( !Nevím si rady a taťka je ohledně výběru čehokoli naprosto nepoužitelný=D Vždy řekne co se mu líbí ale dodá větu: ,,Myslím že to není zrovna správný výběr...a...Nachám to na tobě Mousíku,ty to zvládneš...!!,,PROSÍM PORAĎTE!!!!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ano porodné nebude!Bude do konce roku a do 2011 už není!Zrušní to mame*-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj mamčinky,
přiznám se, že jsem ten článek o snížení RP nepochopila..a jak tak čtu, nejsem sama. Jsem na třílete MD, jak se to tedy těchto maminek dotkne ?? RD mi končí v září 2011. Jistě je vás tady spousty, které to máte stejně .. díky za odpověď.
Matty.

Obrázek uživatele Sisa
Sisa

Ahojky Mnickey, musím Tě v první řadě hrozně pochválit. Mám stejně starou sestru a nedokážu si představit, že by se starala o miminko. Mě je 24 let, čekáme první miminko, ale ty věcičky se mi líbí úplně stejné jako Tobě:D ... No s tím oblékáním, oblékej malou tak jako by ses oblékala ty. Myslím, že tomu dojdeš sama, my ženy to máme v sobě. Abych se Ti přiznala, mám úplně stejné pocity, takže se neboj. A co se týče tvého taťky, je to všude stejné, můj přítel také nechává všechno na mě. Nejdříve jsem si myslela, že ani o malého nemá moc zájem, ale později po zkušenostech v obchodech, jsem si mu postěžovala, že nás nemá rád, atd..a on mi vysvětlil, že chlapi tohle nevnímají jako my ženy. Není to jejich přirozenost.. Takže, broučku, držím Vám moc palce, ať se vše vydaří..
Sisa

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené