OČKOVÁNÍ PROTI PNEUMOKOKOVI

  • Toto téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (10 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 13 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891814
    Anonym
    Neaktivní

    Jaký máte názor na nepovinné očkování proti pneumokokovi?? Nechat očkovat nebo ne???

    #891815
    s silvienka
    Registrovaný uživatel

    No já o tom uvažuji, dvě děti mím již naočkované , i když je fakt, že teď víc přemýšlím, dávám dohromady pro a proti. Terka je 6.7.2009 Silvie

    #891816
    Anonym
    Host

    doktor mi doporučil naočkovat syna.nemá to prý jiné nežádoucí účinky než povinná očkování.jinak mám ještě dceru a tu jsem nechala naočkovat i na meningokoka

    #891817
    i ivana84
    Registrovaný uživatel

    Určitě očkovat!Myslím si,že pak můžem být mnohem klidnější.Navíc když je to teď zadarmo.Teda platí pro děti narozene od 1.srpna 09 a naočkovat se musí už po 3 měsících.My už mame za sebou první dávku.Malý dostal společně s tímto očkovaním ještě hexa. a vše proběhlo v pohodě.Jen malá teplota.Tak se nemáte čeho obávat a vzhůru do toho:D .Očkovala bych i kdybych si to musela platit.

    #891818
    Anonym
    Host

    Ahoj Jitule,

    nam doktorka poradila naockovat az v roce, za celou svoji praxi (a ze je dlouha) nemela zadny pripad, ktery by se nedal uspesne lecit. V roce uz potrebujes jen dve davky (jedna stoji pres 2.000), takze to dobre promysli. Taky si zjisti jak to je, protoze nektere deti, myslim napr. astmatici nebo casto nemocne deti maji vakcinu hrazenou pojistovnou.
    My si ji platime, dceri je 1.5 roku a jeste nas ceka druha davka.

    #891819
    m marwwina
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Jitule.Já mám 5 měsíční dcerku a naočkovat proti pneumokoku jsem ji nechala.Narodila se v říjnu takže jsme to měly zdarma ale nechala bych ji naočkovat i kdyby jsme to musely platit.Už má za sebou druhou dávku dostává to dohromady s hexavakcínou a snáší to bez problémů i bez teplotky.takže já doporučuji.Myslím si že pak budeš klidnější.aspoň u mě to tak je.

    #891820
    a anytsirk44
    Registrovaný uživatel

    my jsme narození v červenci takže my nic zadara nemáme.škoda ale zatím to očkování neplánuji. a navíc bych si na něj musela někde půjčit.jelikož je to dost drahe…nechápu logiku proč je to zrovna od srpna.proc to neudělali od roku 2009.je to nelogické…:@

    #891821
    s silvienka
    Registrovaný uživatel

    Malá je v červenci, taky nechápu, proč je to zadarmo zrovna od srpna?

    #891822
    z zdeninka
    Registrovaný uživatel

    My máme syna narozeného v červnu,takže jsme si očkování plně hradili.Měli jsme Synflorix,u kterého nás vyšla jedna dávka na 1700Kč.Pro zdraví dítěte bych udělala cokoliv,i když už jsem slyšela názor lékaře,že i očkované dítě může být postiženo pneumokokem,tak nevím.Každopádně můžu být klidnější.Takže za mě určitě!!!

    #891823
    z zdeninka
    Registrovaný uživatel

    My máme syna narozeného v červnu,takže jsme si očkování plně hradili.Měli jsme Synflorix,u kterého nás vyšla jedna dávka na 1700Kč.Pro zdraví dítěte bych udělala cokoliv,i když už jsem slyšela názor lékaře,že i očkované dítě může být postiženo pneumokokem,tak nevím.Každopádně můžu být klidnější.Takže za mě určitě!!!

    #891824
    Anonym
    Host

    Ahojte, jelikož máme dost velkou reakci na tuberkulózu tak čekáme. máme 10 týdnů. Poradím se o tom s doktorkou, ale asi nechám. *-)

    #891825
    s sarka13
    Účastník

    Dobrý den.Malej se narodil v srpnu tak nam to vyšlo,že jsme měli očkování zadarmo,ale byli jsme už rozhodnutí předtím neš to schválíli že ho naočkujme,jinak to snášel v pohodě akorád pří druhý dávce měl teploty jeden den jinak v pohodě.

    #891826
    d dagmar68
    Registrovaný uživatel

    Dobrý večer.My jsme narozeni v červenci takže jsem musela sama plně hradit.Ikdyž jsem samoživitelka a nic jiného jak mateřskou nemám očkovala jsem.Myslím,že zdraví dětí je to nejdůležitější.

    #891827
    k kikobellka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, my jsme únor 2009, 3 vakcíny prevenaru jsem si plně hradila sama a ted jsme byli na posledním očkování a nechala jsem dát Prevenar 13 a stálo mě to už jen 300,-, zbytek hradí pojištovna, ale i tak je to nespravedlivé!! Zdraví je to nejdůležitější, takže i kdby to stálo víc, dala bych to..

    #891828
    m Jitule
    Registrovaný uživatel

    My jsem září 2009 a platili jsme 365Kč za poslední očkování Prevenaru 13, předtím měl Prevenar 7, ten byl plně hrazen. Šla jsem na pojišťovnu v domění, že mi to proplatí, ale neproplatili.
    No co už. Zdraví drobečka je to hlavní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 15)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist