pády na hlavičku

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 13 let, 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891837
    Anonym
    Neaktivní

    už jste je zažili?
    my máme osm měsíců a máme první za sebou.asi tak z výšky postele.
    to bylo breku.
    takže kdyby se vám to stalo tak hlavně sledovat aby mimčo nespalo víc než obvykle nezvracelo a kontrola rozniček.
    jinak pro jistotu k doktroce.nás poslala radsi i na rtg a oční a měli jsme vše v pořádku.je to taková rychlost a to jsme byli oba u ní ale šup a už byla na zemi.tak pozor maminky budte ve strehu:| 😐 😐

    #891838
    k Kacka.hla
    Registrovaný uživatel

    Bohužel stalo 🙁 A syn vypadal takhle :'( A ne jednou. Naštěstí už asi od 10M má konečně nějaký ten pud sebezáchovy a odhad, takže přestal padat z postele. To už musí být strašně vyčerpaný, třeba večer, a to ho mám jako oko v hlavě a hlídám každý jeho krok. Ale nikdy mě nenapadlo jít preventivně k doktorce. Nikdy synovi nic nebylo, tak jsem zato strašně ráda. Spíš bych se bála, že když půjdu za doktorkou, že na mě pošlu sociálku pro neschopnost … Aspoň to vidím v televizi a pak mám strach. Ale fakt je, že kdyby synovi něco bylo, tak tam naklušu takovou rychlostí, že si na sociálku nevzpomenu.

    #891839
    j Janina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    nam se to taky stalo – 2x. Jednou kdyz dcera zacinala chodit, to spadla „jen“ ze stoje, ale uhodila se do hlavy o roh skrine. Tak to jsem bezela k MuDr. hned. Rikala pozorovat, kdyby se chovala odlisne od normalu nebo zvracela hned bezet do nemocnice. Taky radila, ze kdyz se objevi boule, je to dobre znameni, s nejvetsi pravdepodobnosti to nic nebude. A taky nebylo. Podruhe to bylo v roce, to mi vypadla z kocarku. Jela jsem s ni jen jeden blok! ze hriste. Hrozne se ji nechtelo a jak protestovala, tak si v tom kocaru stoupla a sup na chodnik. Rvala jak tur, ale nic se ji nestalo, jen boule a odrenina. Tentokrat jsem ji jen pozorovala a k doktorce nesla. Jeste ze maji deti tak tvrde hlavicky 🙂

    #891840
    a anytsirk44
    Registrovaný uživatel

    to jo ještě že jsou tak gumový:P

    #891841
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    nám se to stalo ve třech měsících, teda babičce, když jí Mates spadl z přebalovacího pultu. I když hodně brečel, vypadal, že mu nic není, ale mě vyděsila ta vejška a tak jsme šupajdili k doktorovi. Nechali si nás den v nemocnici na pozorování, ale naštěstí bylo všechno OK:D No a od doby, co začal lézt, stavět se na nohy a chodit, padá na hlavu pravidelně (z postele, ze sedu, ze stoje – dozadu…………), je to prostě rapl. Takže vždycky když se zase binkne nějak víc o hlavu, raději ho těch 24 h pozoruju*-)

    #891842
    Anonym
    Host

    to mě už taky se podařilo pád s kočáru.ja zapoměla ji připoutat a jako jsme potkali bráchu tak ona se na něj naklonila a on nestihl zareagovat a šup naštěstí nejdřív na kolena a pak teprve na beton ještě že měla čapku a modřina pořádná ještě ted si to vyčítám.8o| :'(

    #891843
    l lalina211
    Registrovaný uživatel

    Taky se nám to stalo, asi v osmi měsících spadl nám z postele, dokonce 3x 🙁 naštěstí ji máme hodně nízko, Dr. nic nezjistila, dávám si teď šíleného majzla. Teď se začíná stavět tak očekáváme další karamboly, zatím teda padá na zadek ale hlavičce se asi nevyhneme :((

    #891844
    Anonym
    Host
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist