Zlobení a záchvaty vzteku

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Zlobení a záchvaty vzteku

Zdravím,

moje 22měs.dcera začala neuvěřitelně zlobit, při snaze ji nějak usměrnit se začne vztekat, válet po zemi, házet s věcmi nebo sama se sebou, při čemž se dost často uhodí do hlavy a je řev na novo. Nevím co s tím, nepomáhá domlouvání, plácnutí přes zadek, když ji dám do pokojíčku tak hned přijde, když ji nechám "vyřvat" tak to zvládá klidně hodinu. Jsem už dost zoufalá, čekám druhé dítě a tak se snažím nerozčilovat, ale nějak to nejde. Byla by nějaká rada?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Mile maminky, pokud Vam chybi pravidelny kontakt s angličtinou a hledate způsob, jak skloubit materske povinnosti s udrzovanim jazyka, dovoluji si Vam nabidnout nasledujici: korespondencni kurz AJ. A ještě nez budu pokracovat, chci jen podotknout, ze jsem momentálně na materske s dcerou Natalkou a proto vim, ze pro mnohe maminky je nemozne odskocit si na prezencni hodinu mimo domov a se znepokojenim konstatují zhorseni svých jazykových dovednosti. Vyukou anglictiny se zivim- ucim na univerzite, hyckam si sve soukrome hodiny a prekladam. Momentálně také ucim maminky v materskem centru- kurz s hlidanim deti. Anglictinu tedy beru vazne a zalezi mi na tom nabizet kvalitu a mit spokojene studenty. K myslence korespondenčních kurzu mne privedly me studentky ze soukromych hodin, kterym zacala na materske anglictina chybet, obavaly se toho, ze veškeré usili, které do studia jazyka venovaly, prijde v nivec. Zacala jsem tedy uvazovat o alternativni vyuce, která by zaneprazdnenym maminkam prinesla kontakt s jazykem a dobry pocit, ze pro sebe něco udelaly, aniz by musely na hodiny dojizdet, zarizovat hlidani a stresovat se. Napln lekce je opravdu různorodá, vždy ji přizpůsobuji potřebám svých studentek. Tak napr. s jednou studentkou mame hodiny s frekvenci 1x tydne, poslu ji naskenovany clanek v anglictine k přečteni (ten dle prani pojednava o praci ci jinych tematech, nebo je výňatkem z nejake knihy- napr. 100 Promises to My Baby, ci je součásti pripravy na ruzne zkousky, apod.- vse zalezi na domluve), maminka si clanek sama precte, zopakuje slovicka, popripade vyhleda slovicka neznama a ja na zaklade daneho textu vytvořím prekladove cviceni- 20 vet (pro zopakovani slovicek a gramatiky), maminka vety prelozi, posle zpet a ja ji během par dni poslu preklad opraveny a chyby vysvetlene. Intermediate uroven je předpokladem k tomu, aby byly hodiny efektivni. Hodiny jsou udržovací a překlenovací, tedy dočasné- nemohou slouzit napořád jako nahrazka prezenčních hodin. Pokud mate zajem, ozvete se, veškeré další podrobnosti Vam rada dodam a také poslu ukázkovou hodinu, moc zdravim Jana: czechsunshine@yahoo.com.

Obrázek uživatele Nymphae
Nymphae

Když se moje Andulka začne vztekat, tak jí většinou začnu lechtat a ono jí to přejde, nejlepší je prostě dítě okamžitě něčím jiným zabavit, aby zapomnělo:-)

Obrázek uživatele Raduš
Raduš

Ahoj včelko :)
tohle přesně řeší sestra u syna. Já jsem ji radila, aby si s ním zašla do poradny k psycholožce poradit se protože taky byla zrovna těhotná a hodně se vztekal i na veřejnosti a domů chodil z křikem. Neposlechla mě teď když se jí už narodilo druhé tak je to hodně náročné. Ono i děti začnou žárlit na mladšího sourozence a to je další důvok ke vztekání. Mám docela zajímavé články třeba ti pomůžou posílám odkaz. Pá :)
http://www.mojebetynka.cz/clanek/912/pomoc_uz_se_zase_vzteka.html
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=170660&e=expertadvice&content=196353

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené