Kojící polštář

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Kojící polštář

Ahoj holky, jsem tu nová.
Mám dotaz nemáte náhodou někdo zkušenosti s kojícím polštářem??
Kamarádka mi doporučila kojící polštář na adrese www.mako-kovarova.cz, tak jestli jste si ho někdo už nekoupili.
Dík za informaci

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Sisa
Sisa

Pro Ivu:
Já jej vkládám mezi nohy a podepřu si s ním břicho. My už jsme ve 40 tt, takže každá jiná poloha pomůže k tomu, abych se alespoň trochu vyspala. Ale to poznáš sama, až bříško trochu povyroste.
přejeme příjemné těhulkování!!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojik...jsem ve 12t. a už jsem neodolala a polštář si koupila...náplň mám z kuliček...je to trochu tvrdší tak část kuliček odsypu. Jinak by mě zajímalo jak si ho naštelujete ke spaní k bříšku :-)

Obrázek uživatele Sisa
Sisa

My jsme si koupili kojící polštář z dutého vlákna a jsme z něj nadšení. Já konečně v noci usnu, aniž bych se převalovala. Moje sestra mi půjčila na porovnání polštář z kuliček, ale nebylo to správně ořechové. Každá asi preferujeme jinou tvrdost polštáře. Mimochodem polštář budu muset koupit ještě jeden, jelikož mi ho přítel vždycky "krade":D

Obrázek uživatele

Musím potvrdit,
používám kojící polštář z dutého vlákna a je to super. Kamarádka má z "kuliček" a je s ním nespokojená. Toť mé a její zkušenosti.

Obrázek uživatele

Musím potvrdit,
používám kojící polštář z dutého vlákna a je to super. Kamarádka má z "kuliček" a je s ním nespokojená. Toť mé a její zkušenosti.

Uživatelka Baby...

Milá Míšo,
nejsem žádný odborník na kojící polštáře :D , tak napíši jen osobní zkušenost. Více než polštář s náplní z kuliček se mi osvědčil kojící polstář s výplní z dutého vlákna. Vzkoušela jsem oba, ale zatímco ten s kuličkami se přesýpá a nedrží tvar, z dutého vlákna je krásně pevný a přitom se také částečně přizpůsobí tělíčku dítěte.Navíc jsem velmi využila polštářek (pelíšek) pro novorozence, který má za výplň právě ty kuličky, je to lepší než polohovací válečky.

Uživatelka Baby...

Ahoj, nyní jsem ve 32 tt a musím říct, že bez kojící polštáře bych se asi nevyspala. Mám ho už od vánoc a je to skvělé věc. Doufám, že mi poslouží stejně dobře při kojení, jako teď při spaní.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené