NAROZENÁ MIMINKA 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891759
    Anonym
    Neaktivní

    Takže nám se narodil 6 .10 .2010 v Novém Městě na Moravě Tobias sekcí,vážil 4270g a měřil 52 cm.
    20.11.2010 šest neděl váží 5400g a měří 56cm.
    Napíšete další narozená miminka v roce 2010?Markéta

    #891760
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    my máme Aničku, která se narodila na 36.týdnu 19.září (termín jsme ale měly 13.10.). Teď má 5120 g takže jsme na tom nějak podobně. Už se směje, kouká na hračky a přetáčí se z bříška na záda (zakloní hlavičku, mrskne nožičkou a překulí se :-)je to legrace ji pozorovat). Už jsme měly pořádnou rýmu, vysávaly jsme odsávačkou na vysavač, ale doufám, že už to bude OK. Pozdravujeme Tobiáška!

    #891761
    Anonym
    Host

    Ahojky ,my máme Šimonka ,narodil se 26.10 vážil 5230g a měřil 53 cm.Dnes je mu měsíc a váží 5330g a měří 54 cm 😀 Zdravíme Tobiáška a Aničku

    #891762
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    u nás je to Eleanora 20.11.2010 vážila 3360g a měřila 49cm…

    #891763
    g gedeonova
    Registrovaný uživatel

    Vítáme Eleanorku

    #891764
    Anonym
    Host

    Ahoj všem maminkám, nám se 13. září 2010 narodil Adámek. Teď už máme 6kg a 62cm a rosteme jak z vody:) 🙂 . Chtěla bych od vás poradit – malý je teď posledních pár dní nějaký nesvůj, pořád přes den poplakává a vzteká se. Nemáte někdo podobné zkušenosti s vaším prckem. Díky a zdravíme všechny miminka 🙂 .

    #891765
    Anonym
    Host

    Zdravím všechny maminky s dětmi:D , náš Maxim se narodil 8.9. měřil 50cm a vážil 3180g. Teď je už z něj pořádný chlapík:D 😀
    Pro ZUZLE: náš malý má úplně stejný problém, takže kdybyste se dověděla něco bližšího, budu ráda za radu.

    #891766
    Anonym
    Host

    Ahoj,nám se 3.září narodila holčička Michalka.Měřila 46cm a vážila 2820g.A máme úplně stejný problém jako vy.Jo jo,je to takové období,kdy nás naše dětičky zkoušejí,co všechno vydržíme,ale nebojte se ono to přejde.U někoho dřív u někoho trochu později.Mám to ověřené,Michalka je naše 4 dítě a pevně doufám,že už poslední:)

    #891767
    Anonym
    Host

    dobry den narodil se me syn v cervenci 2010 musela jsem volit 4 letpu rodicovslou dovolenou meni se neco pro mne v roce 2011?myslim tim ten novy zakon

    #891768
    m mdvori
    Registrovaný uživatel

    pro ADYNKA-já jsem také neměla na výběr s délkou rodičovské dovolené,hned na čtyři roky,ale dala jsem si tu práci a teď jsem si mohla vybrat mezi tří nebo dvouletou variantou.Přítel-otec dítě je zaměstnanec a měl nárok na mateřskou(po šestinedělí dítěte),pak si napsal rodičák a převedl na mě.Kdybys chtěla,můžu ti poslat postup,co a jak se kde vyřizuje.U OSVČ nevím,zda to jde.pokud máš zájem napiš mi na mail rybickyruda@seznam.cz
    napiš,tvůj nick a z jakého webu,chodím ještě na jeden,tak abych věděla.
    Ty máš šanci ještě teď ukončit dle mého k poslednímu lednu a začít ten kolotoč od února.Pokud to neuděláš už ti zůstane čtyřletá-do 9.měsíce dítěte 7600Kč a pak od 10.měsíce 3800Kč.

    #891769
    c Cipísek
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky, my máme syna Jakuba, narodil se 22. září v Trutnově cca na termín s váhou 3050 g a 51 cm, teď má 5590g a 63 cm. Je to hodňous,pořád se směje a když zabrečí, tak to už musí být, spíš je hodně živej a je s ním spoustu legrace… přetáčí se, ruce nohy neustále v pohybu – pokud nespinká 🙂 díky tomu nemá problém s prdíky, ani ještě namarodil 😀 no a nejradši by už seděl 😀 miluje společnost a různé hry ( blbinky a rošťárničky) Doporučeji taky plavání… my plavame v plné vaně s kamarádkou instruktorkou( teď už sami) a moc se mu to líbí :-)… Zdravíme všechny maminky a miminka .. Terka a Kubíček

    #891770
    c Cipísek
    Registrovaný uživatel

    No a co se týče té rodíčovské, musel řádat partner… mě ji dali taky automaticky na 4 roky, teď ji mám na tři 🙂 díky tomu že jsme to na den prohodili… jde to ale to lítání a papírovámí je teda očistec:-(…. Ahoj. T.

    #891771
    v v.faj
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, nám se 21.5.2010 narodil syn Denis, vážil 4110g a měřl 51 cm. Zlínská porodnice:-)

    #891772
    Anonym
    Host

    Ahoj maminkymy jsme se narodili 6,listopadu a měli jsme 53 cm a 4550 kilo, po 3 dnech trápení v nemocnici jsme rodili císařským řezem 🙁 teď jsme měli 4 měsíce a když vzpomínám takl bych to podstoupila klidně i 100krát. Miminko je štěstí. Zdravíme maminka Jana a Sibelka 4 měsíce 🙂

    #891773
    n noen
    Registrovaný uživatel

    Ahojek,
    Pavlík se mi narodil 4.11.2010 v porodnici v Havířově, měřil 52cm a vážil 3600g. Rodila jsem poprvé, byl vyvolávaný, kontrakce byly nesnesitelné, takže mě dopovali vším možným a nakonec se malý zasekl v mé úzké pánvi, takže mi ho primář zatlačoval zpět a brali mě císařem – hnus! Ale hned jak mi ho dali na JIP do rukou, tak jsem na vše zapoměla a okamžitě vše podstoupila znovu i bez oblbováků. Malý měl v 5.m. 74cm a 8100g. Jooooooooo a už jsem opět v 17.tt., takže budu rodit opět i letos, tentokráte asi koncem září:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 21)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist