Popraskané bradavky - vynikající bylinkový krémík

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Popraskané bradavky - vynikající bylinkový krémík

Ahojky, vřele doporučuji vynikající bylinkový krémík, který se nezakoupí v lékárně, ale ve specializovaných prodejnách, je to přírodní věc, složení jsou bylinky :-), bradavky jsem měla totálně zničené až do krve popraskané, mazala jsem tímto vždy po kojení a paráda...předtím jsem zkoušela fakt všechno a nic mi nezabrala a já šílela, tohle je opravdu výborný a navíc bylinkové a přírodní :-)...doporučuji všem, pokud máte někdo zájem můžu Vám to sehnat a poslat domů. Určitě pomůže :-). martina.radova@gmail.com

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

to mě stačila mast Bepanthen a bylo po problému :)

Obrázek uživatele Veroniko
Veroniko

Ahoj souhlasím s mdvori.V porodnici vám pořád říkají mazat Bepanthenem a žádnej zázrak,akorát malýmu na tu opruzenou prdýlku to pomáhá.Naučila jsem se kojit přes kloboučky,ale stejně jsem potřebovala něco co by my ty bradavky pomohlo zahojit,tak my pak můj pan doktor poradil tu calciovou mast a hned je to lepší a taky levnější.

Uživatelka Baby...

a já mazala bepanthenem,ten nepomáhal na větší trhlinku,v lékárně poradili calciovou mast a světe div se,zabrala zázračně,stačilo dvakrát namazat a je to zhojené:D
A tak jsem dej název té zázračné masti,takhle to spíš vypadá,že ho snad prodáváš,nic ve zlém.

Uživatelka Baby...

Ahoj, já jsem to řešila kloboučkama na bradavky a kojím takuž 3 měsíce a jsem spokojená.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené