potřebuji poradit od zkušených

  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel t Trexx81 a poslední změna proběhla 13 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891638
    Anonym
    Neaktivní

    Dobrý den sem v 17 t.t je to moje prvni tehotenstvi a tak nevim jestli je normalni ze me boli podbrisek nekdy je to dost nesnesytelne ikdyz lezim tak me to obcas boli.lekarce sem to rikala ale nijak na to nereagovala.jo a jeste chodim dost casto na wc.dekuji za odpovedi

    #891639
    j janina80
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, určitě to ještě jednou doktorce důrazně připomeň – už jen proto, abys měla klid. Hlavně choď pravidelně na WC, abys netrpěla zácpou-bolesti nemusí být vůbec v souvislosti s mimi, ale třeba je to špatné zažívání. Hlavně, aby to nebyl zanedbaný zánět močových cest.

    #891640
    Anonym
    Host

    Dobrý den,
    bolesti v podbříšku jsou zcela normální vlivem hormonálních změn. Nesmíte zapomenout na to, ze i kdyz to navenek není až tak patrné tak tělo prodělává „rekonstrukci“. Vše je idividualni i v tomto pripade. Nekdo bolesti nema zadne a naopak. Pokud nekrvacite a jine problemy nemate, muzete byt v klidu. Mohu doporucit, co nejvice prirozeneho pohybu coz je pro Vas chuze, nic namahaveho. Pokud se budete hybat co nejvice pomuze Vam to i u porodu a bolesti co mate – my radime rozhybat rozhybat vžádnem pripade jen nelezet a cekat na ustup. S pozdravem Mudr. xxx

    #891641
    Anonym
    Host

    a chození na záchod je normální, vlivem tlačení plodu na orgány a prokrvovani. každopádně neustupujte od pitného režimu, bude se Vám hodit i při kojení.

    #891642
    Anonym
    Host

    Dobré odpoledne, jsem ve 33+2tt. V týdnu 30 jsem byla hospitalizována pro dráždivou dělohu, nyní jsem doma mám mít klidový režim a 3 x denně magnesium.
    Myslíte, že je možné i přes klidový režim vyrazit na krátkou procházku?Ovlivnilo by to nějak předčasný porod?

    #891643
    Anonym
    Host

    Dobry den,chte bych se zeptat kdyz dnes 3.3.2010 jsem dostala menstruaci nenasadím dalsí platícko Stodettu za jak dlouho bych mohla otehotnit? s pritelem chceme moc miminko dekuju za odpoved:(

    #891644
    Anonym
    Host

    Dobry den,chte bych se zeptat kdyz dnes 3.3.2010 jsem dostala menstruaci nenasadím dalsí platícko Stodettu za jak dlouho bych mohla otehotnit? s pritelem chceme moc miminko dekuju za odpoved:(

    #891645
    p p.s.jel
    Registrovaný uživatel

    Deniso,kdyz sem vysadila antikoncepci tak se mi podarilo prijit po 2 mesicich do jineho stavu ale muze to byt i dyl,kamaradce se to povedlo po roce.Hlavne to chce to neresit a neupnout se na to psichika je hodne dulezita:)

    #891646
    p p.s.jel
    Registrovaný uživatel

    dekuji vsem za rady nakonec to dopadlo tak ze mam zanet mocovych cest a zmenila sem lekare.byvala pani doktorka mi napsala tak silna antibiotika a tak silnou davku ze sem skoncila na pohotovosti s velkou alergii.ted se stav uz lepsi 🙂

    #891647
    Anonym
    Host

    Deniso Někomu stačí to mít dvakrát pravidelně a šup je těhotnej každej jinak hlavně se nestresovat že se to na poprvé nepodaří a neležet an tom každej den počkat třeba 14 dní přítel to vydrží a a ž bude ovulace šup na to jednou dvakrát a uvidíš že to pujde my se taky ted budeme pokoušet o druhý a každej říká že je to mnohem horší než dělat první ale záleží na okolnostech jestli je člověk zdravej atd já jsem brala 6 let depoproveru a doktor se divil že jsem po vysazeni přišla do jinýho stavu asi půl roku a to jsem dítě chtěla až dva měsíce před otěhotněním prostě jsme to vyskoušely a vyšlo to na podruhý a to říkaj a mají stim problémy ženský že od vysazení to může trvat až několik let ale po práškách to pujde mnohem dřív ted jsem rok po depo znova a uvidíme jak to pujde a ty se neboj určitě vám to pujde líp než nám

    #891648
    p p.s.jel
    Registrovaný uživatel

    To že se vetsinou otehotni az tak v pulce mesice tomu moc neverim nam se to povedlo cca 4 dny po menstruaci a u me tchyne to bylo podobne prvni se jim povedlo tesne pred a druhe tesne po 🙂 jak se rika delani deti je krasna vec tak proste kdyz bude chut tak dotoho a ono to vyjde ale opravdu to nechce se na to upinat:)

    #891649
    Anonym
    Host

    Dekuji Ti Dašo za odpoved. celkem si me potesila ,ale cetla jsem mnoho clanku ze po vysazení HA není dobre hned otehotnet,ale zase kamaradka otehotnela po 3nedelích po vysazení HA a ma zdraveho kluka. S pritelem se snazíme teprve 2 tydny a mam uz nejake naznaky..: je mi na zvracení rano a kdyz jdu spat, bolí me hlava, a jsem ospala, a obbas zmeny nalad ,ale zase si myslím ze to tak rychle by to neslo co ty myslís? a kdy je vhodne si udelat tes az po vynechaní menstruace nebo kdy? Dekuju za odpoved:)

    #891650
    Anonym
    Host

    ja si ho dělala v den co jsem to měla dostat nebo den předem testy jsou už dneska lepší že je můžeš delat během dne nemušíš čekat na ranní moč v podstatě určitě bych počkala ješte 14dní a na ten předešlej názor ovulace se dá vypočítat na netu stačí si to zadat a vychází to kolem 13-16 den od první menstruace ale každej je jinej třeba na http://www.moje-těhotenství.cz najdeš tam plodné dny a Denise proč by to tak nešlo rychle jestli jsi zdravá a po vysazení antikoncepce by to nemělo mít nasledky hlavně se nenech nikým strašit ženský jsou strašný mrchy dělěj si to jak chceš ty a uvidíš že to dopadne dobře zatím ahoj a napiš jak jsi dopadla 🙂

    #891651
    Anonym
    Host

    Ahoj Daso tak jsem to proste nevydrzela a dneska ted jsem si delala test …. vysel 1carka a ta druha malilinko.. tak se snad budu radovat… je mi porad na zvracení.. Ale pockam tak 3 dny a udelam si dalsí… v lekarne mi rekli ze test ukaze po 7dnech pohlavního styku tak jsem zvedava..Jo jinak na famy na iternetu uz radci nekoukam protoze jsou tam jen lzi… a akorad jsem stoho na prasky…TAk se mej krasne a krasnej den preji .. kdyz budes mit chut tak napis Ahoj:)

    #891652
    Anonym
    Host

    ahoj, kdo poradí jakým způsobem zvykat miminko, aby vydrželo samo v postýlce v ložnici? Byli jsme delší dobu v porodnici a tam bylo stále okolo rušno. Doma mi vyžaduje také společnost, ale nechci ho zvykat na chování v náručí. … díky přeji pěkný den:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 19)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist