Registrace do porodnice

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Registrace do porodnice

Ahoj holky:) mám problém...jsem ve 23tt a teprve minulý týden dle ultrazvuku určili termín porodu, protože jsem na těhotenství přišla až ve 3.měsíci...od té doby objíždím porodnice v Praze a už mají všude plno...jsem z Prahy z Řep a jsme bez auta tak vůbec nevím jak tuto situaci řešit až začnu rodit a nebudu nikde zaregistovaná...mimi čekáme v listopadu...poraďte prosím - řešil to již někdo ?:S

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

hele až začneš rodit a zavolaš ši ¨zachranku a nebo dojedeš do porodnice tak te prece nemužou odmitnout a nekdo te porodit musi takže si tak moc hlavu z toho nedelej..:)

Obrázek uživatele Prochazkasrdcem
Prochazkasrdcem

no nakonec jsem se teda rozhodla pro porodnici v Hořovicích..mám to od baráku 30 minut autem a mají na stránkách super video o všech informacích k porodu a o jejich porodnici a vypadá to tam dost slušně..v srpnu se tam zajedu podívat a domluvit se ..a nemusím se tam registrovat :P

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No toto opravdu nepochopím. Vždyť nemůžou vědět, jestli ty objednané ženy budou rodit v termínu! No u nás je to jinak, protože jsem mimo Prahu. Já jsem jela do porodnice a vše vpohodě, vzali mne a bylo. No přeju Ti, aby ti to dobře dopadlo a našla jsi tu správnou porodnici.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené