Registrace do porodnice

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 13 let, 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891700
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj holky:) mám problém…jsem ve 23tt a teprve minulý týden dle ultrazvuku určili termín porodu, protože jsem na těhotenství přišla až ve 3.měsíci…od té doby objíždím porodnice v Praze a už mají všude plno…jsem z Prahy z Řep a jsme bez auta tak vůbec nevím jak tuto situaci řešit až začnu rodit a nebudu nikde zaregistovaná…mimi čekáme v listopadu…poraďte prosím – řešil to již někdo ?:S

    #891701
    h hannysek
    Registrovaný uživatel

    No toto opravdu nepochopím. Vždyť nemůžou vědět, jestli ty objednané ženy budou rodit v termínu! No u nás je to jinak, protože jsem mimo Prahu. Já jsem jela do porodnice a vše vpohodě, vzali mne a bylo. No přeju Ti, aby ti to dobře dopadlo a našla jsi tu správnou porodnici.

    #891702
    p Prochazkasrdcem
    Registrovaný uživatel

    no nakonec jsem se teda rozhodla pro porodnici v Hořovicích..mám to od baráku 30 minut autem a mají na stránkách super video o všech informacích k porodu a o jejich porodnici a vypadá to tam dost slušně..v srpnu se tam zajedu podívat a domluvit se ..a nemusím se tam registrovat 😛

    #891703
    Anonym
    Host

    hele až začneš rodit a zavolaš ši ¨zachranku a nebo dojedeš do porodnice tak te prece nemužou odmitnout a nekdo te porodit musi takže si tak moc hlavu z toho nedelej..:)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist