Slevové kupony do 30.6.2010 nebo 15.7.2010

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Slevové kupony do 30.6.2010 nebo 15.7.2010

Ahoj maminky a těhulky mám několik kuponů které nevyužiji a ráda bych je někomu věnovala :) bohužel v mém okolí není komu :(

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj těhule, slevové kupony do DM si vyzvednete v každé pobočce po vyplnění pár základních údajů a ještě vás zapojí do soutěže o plíny na rok zdarma :) a navíc tyto slevové kupony platí až do 30. 6. 2011 :O když tam pak pošlete datum a místo narození vašeho miminka, tak budete dostávat další slevové kupony! tak neváhejte!!

Obrázek uživatele Sluníčko
Sluníčko

Emiko nevím jestli poteším pro vás mám jen kupon na huggies 9-15kg slevový kupon nebo pak pro vás budoucí maminku babylove mama masážní krém a masážní olej, welea mandlový krém a LITEX kupon na obleční do konce cervna. jesli z toho neco budete chtít napište na katkasat@email.cz

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj, jsme v očekávání a začínáme nakupovat všelijaké věcičky na mimčo. Tak nějaké slevy by jsme uvítali. Jsem z okolí Chrudimi...kdyby jsi mi je chtěla věnovat,tak budu jen ráda. Adresu na zaslání bych vám zaslala na mail. Děkuji Eva

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené