Červenec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 232 odpovědí. Do diskuze (24 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m mimiblog.cz a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 232)
  • Autor
    Příspěvky
  • #880898
    Anonym
    Neaktivní

    🙂

    #880899
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Nějaká nastávající maminka s termínem v červenci 2011??
    Zatím jsem viděla „nejdál“ v roce pouze červen,tak jsem založila další měsíc 🙂
    Podle PM mám termín 10.7.2011 podle velikosti plodu(jak řekl MUDR) na ultrzvuku 16.7.2011,tak nevím :O ale pár dní sem,pár dní tam u prvorodičky nic neobvyklého.
    Tak snad se brzy někdo přidá 🙂

    #880900
    Anonym
    Host

    Ahojky Peťulo,jmenuji se Šárka mám doma 8-letého klučinu Samuela a teď čekáme druhého drobečka termín mám 2.7.2011.mě čeká ultrazvuk 20.12 a už se nemůžu dočkat.

    #880901
    Anonym
    Host

    Ahoj Peťulo,
    tak náš termín je 9.7.2011…:) již máme ale doma 21.měsíční holčičku Amálku (svátek 10.7.:D 😀
    příští týden tj. 17.12. zakládáme těhu průkazku a 3.1. 2011 máme 1.screening 🙂

    Tak pokud mohu, hlásím se do party 🙂

    #880902
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    AHOJKY JASSONKO!Já mám zrovna 9.7.narozeniny a termín mám 2.7 to dostanu pěkný dáreček:) Doktorka mi dneska řekla,že budu mít asi zase císaře,protože mám uzkou pánev,mimi nesmí vážit víc jak 3 kila.

    #880903
    p petrakuhnova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    já jsem Petra a můj termín je 20.6.2011 včera jsme byly na ultrazvuku a dostaly sme naší první fotečku..
    taky se někdo bojí porodu jako já… *-) 🙂

    #880904
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Všechny Vás zdravím 😀
    jsem ráda,že je tu někdo,kdo si taky na ten malý uzlíček počká,ještě nějakou chvíli.
    Já jsem těhotenskou průkazku dostala ve středu,kdy jsem taky absolvovala krevní vyšetření.
    Ale chtěla jsem se zeptat ten screening-to se provádí každé těhulce?O tom mě doktor ještě neinformoval…Asi teprve bude.
    Jinak já čekám miminko první,takže zcela a úplně premiéra.Porodu se bojím,ale jen malinko-přežily to ostatní,přežiju to přeci taky a hlavně-dám nový život.
    Přeji Vám všem klidné těhotenství,plné jen příjemných okamžiků a písejte dál

    #880905
    Anonym
    Host

    ahoj holky,
    tak já jsem dnes 8+3 a čekám první miminko.
    Na kontrolu a UTZ jsem domluvená na 20.12. a pokud bude vše ok, tak dostanu průkazku.
    Jinak při první kontrole v 5+5 jsem byla informována o screeningu, na který mě pošlou mezi 11.-13. týdnem.
    Snad bude na pondělní kontrole vše ok, protože nevolnosti trvají už 3 týdny v kuse a jsou celodenní….
    Opatrujte se, holky a písněte, jak jste na tom vy.
    pa.

    #880906
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata tak já už jsem ve 12.týdnu toto letí.V pondělí jdu na ultrazvuk tak se moc těším doufám,že bude všechno v pohodě.Je to moje druhé těhu.A musímm říct,že mi vůbec není špatně jako při prvním.Ale jsem asi víc nervozní. Jinak vám přeju ať vás ty nevolnosti co nejdřív opustí.Výborný jsou prý lízátka gravipo

    #880907
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    Gravipop

    #880908
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak to moc gratuluju!!! Je to krásné…
    Děkuji za typ na lízátka – poptám se v lékárně.

    Krásný den, holky

    #880909
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahojte v šechny těhulky 🙂
    takže já už jsem byla poučená,že sreening je právě ono vyšetření krve,které jsem podstoupila,tak jsem se od srdce zasmála sama sobě a nevědomosti 😀 😀 😛 …
    No i když musím podotknout,že to nebylo nic příjemného(odjakživa nemám ráda jehly,odběry a to všechno) a když jsem spatřila sestru,která mi krev měla brát věděla jsem,že je zle…A taky bylo,díky její snaze ze mě něco vycucnout mi praskla jediná žíla(jinak jsem nikdy žádné neměla,odběry proto byly vždycky horor),naštěstí se mě po sléze ujala opravdu zkušená sestřička,která mi k mému údivu vzala krev z ruky,kde to přes 10let ani nikdo nezkoušel.
    V pátek mám první poradnu,tím pádem ultrazvuk a další fotečku naši fazolky do sbírky 🙂
    Jinak mě bývá špatně tak různě,někdy hned ráno,jindy mě vyprovokujou různé pachy během dne,ale taky klidně běžím v deset večer z pod peřiny,takže tak no 😛
    Jinak už jsme 10 týden 😀 😀 😀

    #880910
    k kkacka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tady otravnice výzkumníková, jen se chci zeptat, jestli náhodou některá nejste z okolí Brna:D Nějak se mi žádná těhulka nechce přihlásit a vy teď jste v nejlepším termínu pro měření..Až asi na ty nevolnosti, co? Kamarádka mi říkala, že teď se nemůže na trolejbus ani podívat, natož do něj nasednout a přijet, aby jí nebylo špatně…

    #880911
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak slyším samé dobré zprávy… paráda!!
    já se odběru vůbec nebojím. už abych byla na pondělní kontrole a věděla něco víc o našem „semínku“.
    Jsem moc ráda, že je vše ok, Peťulko.
    Jinak já jsem ze zlínského kraje.
    Opatrujte se. pa

    #880912
    e elektra01
    Registrovaný uživatel

    Ahojky já jsem od Břeclavi:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 232)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist