Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881138
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj holky, najdou se tady maminky se srpnovým termínem? Já mám zatím dle MS termín na 2.8.2011.
    Markét

    #881140
    Anonym
    Host

    Ahoj, přidej se když tak k nám do květinek máme tam většina termín v srpnu 🙂

    #881141
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    take mam termin na srpen 14
    🙂

    #881142
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    take mam termin na srpen 14
    🙂

    #881143
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, jsem ráda, že ses přidala… :-). Tak to jsi na tom téměř stejně jako my :-). A jak se cítíš? Nevolnosti, přibývání na váze už pociťuješ? 🙂
    Piš piš…jsem zvědavá :-).
    Markéta

    #881144
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    ahoj ano pribyvani na vaze pocituji a nevolnosti mam vic nez dost shanim pomalinku obleceni tehotenske kalhoty tricka apodne s mou vejskou to nebude zadny med
    jednoho spunta uz mame ale veci na tehulku zadne …

    #881145
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    a ty si odkud ?:)

    #881146
    h HAKUBI
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek budoucí maminy,
    i já se přidávám do seznamu srpen 2011. Termínek máme 11.8.2011, ale věřím, že se to podaří už 3.8. na mé kulaté narozeninky 🙂

    #881147
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    ju dalsi mimi v srpnu 😀 , muzu se optat my budem rodit v Litomysli okr.svitavy chysta se tam nekdo z Vas ,ze by sme se tam sesly mam s porodnici v Litomysli dobre zkusenosti 🙂 tesim se na vase odpovedi jinak jsme z Vysokeho Myta

    #881148
    Anonym
    Host

    ahoj holky, tak se také hlásím. s termínem 9.8.:D

    #881149
    h HAKUBI
    Registrovaný uživatel

    Bejbino, prozatím porodnici neřeším, času ještě dostatek. Do Litomyšle, ale rozhodně nepojedu to mám cca 70 km. Těhotenství vnímám, ale beru ho střídmě. Přiznám se, že jsem zatím ani nenavštívila žádné stránky s kočárky, věcičkami aj. okolo miminek, neznamená to však, že bych se netěšila. Sleduji zatím jen na těchto stránkách co právě který týden se odehrává v mém příšku 🙂 Jinak jsem v plném pracovním nasazení, takže času není příliš 🙂

    Zdravím nový přírůstek Pavlis a gratuluji k srpnovému termínu 😀

    #881150
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Holky, jsem ráda, že se rozrůstáme :-).
    Já jsem z Kladna a rozhodovala jsem se mezi porodnicemi v Praze a mimo Prahu. V Praze se totiž musí registrovat ve 12. někde ve 14. týdnu. Nakonec jsem si však vybrala menší a rodinnější porodnici ve Slaném, kam to máme 15km a je nová, hezká, není potřeba registrace a nikdo si na ni nestěžuje.
    Tekže porodnici už mám vyřešenou.

    Jinak taky zatím neřeším kočárky atd., jen tyto stránky mě zaujaly, protože sleduji, co se děje v bříšku s miminkem atd. Mám zatím nahoře necelé 1kilo, přesně 0,7kg, vážím se totiž na digitální váze, takže to moc není znát, ale jelikož jsme včera začali 11. týden (dnes jsme 10+1) tak už začínám mít nafouklé bříško… a mám pořád žízeň :-).
    Nevolnosti jsem měla slabé, o Vánocích se to spravilo, ale od nového roku to začalo, když jsem si ráno čistila zuby, nějak jsme se nepohodli s kartáčkem a už to jede. Takže špatně je mi celý den, ale když zvracím, tak jen jednou ráno.
    Ale přijde mi, že večer je mi vždycky nejhůř. A jsem hodně unavená, chodím spát okolo 21h a jsem fakt ráda, že jsem v posteli.

    Jinak to vypadá, že jsem před vámi napřed :-). Já mám termín zatím na 2.8.2011 🙂

    #881151
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky mam novy snimecek a mimi bylo hlavickou dolu a rucinku pred oblicejem hrkly mi slzy do oci pri pohledu na nej dalsi kontrolu mam 2.2 tak uvidime mam od doktora ze musim na genetiku tak uvidime myslim ze dopadnem dobre

    #881152
    b Bejbina
    Registrovaný uživatel
    #881153
    h HAKUBI
    Registrovaný uživatel

    Jejda, děvčata … to se musí takto dopředu řešit porodnice? Vždyť jsem sotva těhotná a řešit už nyní kam se vydám k porodu … 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist