Oslabená imunita

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Oslabená imunita

Ahoj maminky, máte některé taky problémy u mimča se zažíváním a oslabenou imunitou?Snažím se do prcka dostat hodně vitamínů stravou, být s ním často venku,ale stejně je každou chvilku nemocný.Co se vám osvědčilo??
Hodně jsem četla o proniotikách,tak nevím jestli je vyzkoušet nebo ne.Dáváte je někdo?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Jitulinka5
Jitulinka5

Jojo, nám to zabírá takže ti to můžu doporučit.Každou chvilku jsem byla s dětma doma,protože byly nemocné.Starší dcera chodí do školky,takže každou chvilku měla rýmu nebo horečky a automaticky nakazila i Kubíka,ten teď má rok a půl.Takže dcerka dostává laktobacílky a kubík juniora a kromě menšího nachlazení,nebyly za poslední 4 měsíce nemocné...začali to brát někdy o prázdninách.

Obrázek uživatele Market
Market

Matyášek bude mít 15 měsíců a na koliky netrpěl i když malinký..Zkusím se podívat na ten biopron i colostrum, díky. A zabírá vám to aspoň holky?

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Pokud je to malé mimčo, tak bych taky doporučila colostrum (http://www.lr-zdravi.cz/colostrum). Od roku je pak sirup Imunoglukan. Případně také oscillo.

Obrázek uživatele Jitulinka5
Jitulinka5

Jojo,o probiotikách se píše hodně, většinou zabírají i na dětské koliky. U nás doma dobře zabírá Biopron Junior, je to taky na oslabenou imunitu. Poradila mi to nejdřív doktroka při braní antibiotik (ty sáčky mají nejšírší zastoupení těch kmenů laktobacilů).A teď to bereme dlouhodobě, což se může.Pokud dítě trpí i na koliky,tak bych zkusila ty probiotické kapky - biopron je dělá taky a pokud ne,tak bych asi doporučila juniora

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené