Popraskané bradavky – vynikající bylinkový krémík

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel m Macina a poslední změna proběhla 13 let, 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858254
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojky, vřele doporučuji vynikající bylinkový krémík, který se nezakoupí v lékárně, ale ve specializovaných prodejnách, je to přírodní věc, složení jsou bylinky :-), bradavky jsem měla totálně zničené až do krve popraskané, mazala jsem tímto vždy po kojení a paráda…předtím jsem zkoušela fakt všechno a nic mi nezabrala a já šílela, tohle je opravdu výborný a navíc bylinkové a přírodní :-)…doporučuji všem, pokud máte někdo zájem můžu Vám to sehnat a poslat domů. Určitě pomůže :-). martina.radova@gmail.com

    #858255
    m Marmla
    Registrovaný uživatel

    Marti
    a na co je ještě ten krémík dobrý? jestli se dá využít i na něco dalšího? třeba pro děti?
    Já aby mi při kojení nepraskali bradavky, jsem vyčetla tak měsíc před porodem si je masírovat měkým kartáčkem na zuby a je fakt, že bradavky si zvykli a měla jsem je jemně popraskané, ale jak se syn narodil, tak jsem mohla kojit bez problémů, ale určitě se nějaký krémík hodí, člověk nikdy neví…
    Jinak já používala bepanthen jak doporučují a ten je i na opruzeniny

    #858256
    Anonym
    Host

    Bepanten na prdelky a na bradavky! A na rty v zimě, i na chlapský 🙂

    #858257
    m Macina
    Registrovaný uživatel

    Chtěla bych poprosit o radu, jsem poprvé těhotná (25. týden) a dost mne bolí levá bradavka (bolest a svědění) a když ji zmáčknu tak z ní vyteče kapička mléčně zbarvená. Je to už mlezivo? Ale proč to bolí. Je to velmi nepříjemné. Nevíte někdo radu třeba čím mazat nebo jak ošetřovat? Pravá bradavka tolik nebolí, jen občas svědí. Díky moc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist