těhulky halooo

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
těhulky halooo

Ahoj holky:) , stále chodím vyhlížet do 2011 a nic a nic.. Tak snad se některá přidáte ke mně:) . My máme termín na konci ledna, ale jelikož se zadařilo hned dvakrát tak je možné že 2011 ani nedočkáme.
Jak snášíte ty vedra, co? Já už si tak trošku přeju podzim:) , ale ten je daleko. Tak pište, nevěřím že jsem jediná těhule:D

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, když jsem v 8tt a pracovně jezdím každou středu dálky, takže jsem v autě cca 10hodin v kuse, pomalu bez přestávky a ani moc nestíhám jíst, zda to neohrožuje vývoj mého dítěte nebo prostě mé těhotenství?

Děkuji za odpověď

Uživatelka Baby...

ahojky o tomto jsem opravdu nikdy neslyšela a je to moc veliká škoda, ale moje sestra je těhotná v pátém měsíci, tak si myslím, že by moc ráda takovýto kurz si zaplatila, jak jsi na něho vůbec narazila? Koukám teď na tu stránku, jak to funguje? A proplácí ho pojišťovna?

Uživatelka Baby...

Ahoj chtěla bych se zeptat, jestli pojišťovny proplácí předporodní kurzy a nebo cvičení? 

Uživatelka Baby...

Dobrý den, ráda bych se poinformovala,nevíte jestli proplácí pojišťovna předporodní kurzy? Dostala jsem od známé úžasné doporučení na předporodní kurz pomocí videí a měla bych o něj zájem, dokonce jsem i viděla video a je naprosto skvělá, máte zkušenosti s předporodními kurzy?

Uživatelka Baby...

Dobrý den, při hledání předporodního kurzu narazila na www.porodbezobav.cz a stránky mě zaujali, nedokážu si představit jak to funguje. Máte s tímto kurzem nějaké zkušenosti? A proplácí tento kurz i pojišťovna? A můžu se vracet zpět k videu?

Uživatelka Baby...

Nazdárek právě jsem se dozvěděla od gynekoložky, že jsem těhotná. Už se moc těším na všechno, jak bych se podle Vás mohla nejlépe připravit?

Uživatelka Baby...

Nazdárek taky mám tento kurz za sebou a jsem z něho nadšená, určitě všem doporučuji předporodní kurz a to www.porodbezobav.cz

Uživatelka Baby...

ahojky já si myslím, že určitě předporodní kurz je důležitý, pro mě byl, jelikož jsem neměla nikoho, kdo by mi pomohl s výchovou, tak jsem byla moc ráda, za Majku a její skvělý nápad. Mě velice pomohlo i cvičení tento kurz obsahoval, tolik věcí. Dostala jsem doporučení od své známé z práce. Jako první pozitivum jsem na sobě pozorovala to, že jsem více klidnější!

Uživatelka Baby...

Ahojky je mi 20 let a budu mit první miminko. Je to pro mě veliký šok, ještě nedávno jsem studovala, tak strašně to rychle utíká a teď už se brzy budu starat o malého človíčka, je trašné, jak člověk musí rychle dospět! Ale jak se na to všechno správně připravit? Mám za všeho takový strah! Abych nic nepodcenila a byla připravena i do porodnice. Někde jsem četla o předporodním kurzu, co myslíte?

Uživatelka Baby...

Dobrý den, dneska jsem si zaplaila tento kurz a je neuvěřitelné, že se dá s Majkou domluvit, na co to chcí napsat, jestli na předporodní kurz nebo jenom na cvičení, aby mi to pojišťovna proplatila, je moc šikovná.

Uživatelka Baby...

Nazdárek tak jsem se taky zaregistrovala a přihlásila do kurzu a ano máte pravdu Majka je nejlepší, díky ní jsem se ve spoustu situací ujistila, co mám dělat a i manžel se mě ptal, že čim to je, že jsem kllidnější. Jsem ráda, že si všiml, dokonce u některých videí mi i asistoval.

Uživatelka Baby...

Dobrý den, za sebe rozhodně doporučuji předporodní kurz, mě ho i pojišťovna proplatila, jelikož jsem si díky Marice mohla vybrat, jestli uvedu předporodní kurz nebo cvičení pro těhotné, je prostě zlatá! A vše co jsem potřebovala, tak jsem se dozvěděla, vůbec jsem se pak ničeho nemuselaobávat, ani co to uděla s naším vztahem...Opravdu k nezaplacení!

Uživatelka Baby...

Ahoj maminky jsem moc ráda, že všechny, tak spokojené! Osobně jsem z toho kurzu měla pocit, jako by Majka stála přímo vedle měv obývacím pokoji i když to bylo formou videí, je tak sympatická baba a strašně se mě líbí to, že je to vše předváděno s opravdu těhotnou maminkou a opravdovým miminkem,jelikož jsem si už prošla tolik videí na internetu, kde to bylo udělané pouze jenom jako...

Uživatelka Baby...

Ahojky jak dlouho už existuje Porod bez obav? Zní to opravdu skvěle a dokázala bych si to představit v pohodlíčku domova si všechno vyzkoušet  zopakovat, jak jste na tento předporodní kurz narazila? Já to mám v plánu doporučit své těhotné sestřence, která bydlí od nás 300 km a už mluvila o tom, že má babičky mooc daleko =)

Uživatelka Baby...

Dobrý den, tak jsem před 10 dny porodila holčičku Michalku, byl to boj, ale všechno jsme spolu zvládly. Já jsem byla naprosto dokonale připravená a to především díky http://www.porodbezobav.cz/ kde jsem si lekci po lekci prošla pomocí videí a bylo to skvělé!

Uživatelka Baby...

Dobrý den, já již mám za sebou předporodní kurz formou videí a jsem velice spokojena.

Uživatelka Baby...

Nazdárek, já Vám všem doporučuji předporodní kurz http://www.porodbezobav.cz/ je to super, pomocí videí jsem se postupně na všechno připravila.

Uživatelka Baby...

Máte zájem o drobný přivýdělek např. k mateřské?
Jedná se o stránku s reklamami.
V podstatě nemusíte nic dělat, stačí mít pouze na panelu rozkliknutou stránku, ve které vám běhají reklamy. Nemusíte na ně klikat ani nic podobného, jen se jednou za hodinu opět přihlásíte. Za hodinu si vyděláte v průměru 1 - 3 Kč, což pokud u počítače trávíte i více hodin denně, se hodně vyplatí. Za měsíc si můžete vydělat až 300 Kč. Peníze vám vyplatí až po dosažení 200 Kč. Pokud na stránku někoho přizvete, provize se vám budou načítat rychleji.
Pokud máte zájem, můžete se registrovat na odkazu: http://www.penizezanic.cz/?ref=cimecek%40seznam.cz 

Uživatelka Baby...

Ahojky já určitě doporučuji www.porodbezobav.cz byla jsem spokojenáa veliká výhoda je, že se ke všemu mohu neustále vrace!

Uživatelka Baby...

Nazdárek maminky chtěla bych se zeptat, co si myslíte o předporodním kurzu? Chtěla bych nějaký absolvovat, abych byla na všechno připravená a nemusela se ničeho obávat! Budu ráda za vaše zkušenosti!

Uživatelka Baby...

Ahoj zkušená maminko, můžu se zeptat, jakou máte doma chůvičku?

Uživatelka Baby...

Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte nějaké rady pro výběr chůvičky? Chceme nějakou rozumnou chůvičku za rozumnou cenu. Za každou radu budeme vděční.

Uživatelka Baby...

Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte nějaké rady pro výběr chůvičky? Chceme nějakou rozumnou chůvičku za rozumnou cenu. Za každou radu budeme vděční.

Uživatelka Baby...

Co Maxík, jak se má?

Uživatelka Baby...

Ahoj Klárko, to mě moc mrzí, že vám to nevyšlo, a hlavně, že máš takové problémy, budu moc držet palce, aby vše dopadlo dobře. Tady se už moc nediskutuje, ale já sem chodím, tak kdykoliv napiš a hlavně se drž! U nás nic nového, nelinka půjde v říjnu do školky a já do práce.

Obrázek uživatele Claire
Claire

Cau holky,tak se ozyvam po vice nez roce--udalo se spoustu veci a predevsim tech spatnym. Od Filipa jsme s Maximkem z irska v listopadu utekli--tyral me,ale on nelenil a zazaloval me z unosu,takze nas taha po mezin. soudech a je to masakr nejvetsi--za 14 dni mame posledni soud,kde se rozhodne,jestli nas nechaji v cr,nebo nas vrati zpet do Irska,kde by musely probehnout dalsi posr. soudy....musim se tady alespon par stran procist a pak snad nejak budu reagovat....maminkam k novym prirustkum gratuluju...je to paradni!!!

Uživatelka Baby...

lily4

někdy se to s babkama nedá ani když bydlí za rohem. Obzvlášť když ještě pracují.

Obrázek uživatele Pepasan
Pepasan

Pročítám spoustu článků a diskusí na internetu. Chce se mi zvracet z návodů na výchovu dětí ! Chcete opravdu efektivní a účinný návod ? Shlédněte video ...https://www.facebook.com/pages/Naomi-Aldort-Josef-Šperling/270991053036731?ref=hl Rodinné poradenství můžete objednávat na pepasan@centrum.cz

Uživatelka Baby...

Jo s tím hlídáním, babičky máme 100 km, taky nemám tady nikoho na hlídání, občas moje mama přijede o víkendu a my si zajdeme s manželem do kina, to je všechno, tak jsme na tom stejně...

Uživatelka Baby...

Ahoj Lucko, no my právě jezdíme na černý most, máme to blízko, tak to je škoda, vy jste na druhém konci Prahy, tak se asi v ikee nesejdeme, no co se dá dělat. Naše děti se narodili stejně, viď, Nela je 24. ledna, Tony taky nebo se pletu? Dívá se Tony na televizi na pohádky nebo ho to nebere a jaké pohádky sleduje? Nela sleduje prakticky všechno, Maxipsa Fíka má ráda, ale taky ty moderní jako auta, shreka atd. V jakém jsi týdnu těhotenství? Tak se držte! A kdyby jste měli cestu na černý most, dej vědět:)

Obrázek uživatele Bloncka
Bloncka

Ahoj!

Je jasny, ze kdyz se jde do prace, tak se dite do skolky dat musi. ;-)

Taky nemate nikoho na hlidani? V mym okoli furt jenom vsichni cpou deti babickam, porad nekam chodi...  

A do jaky Ikey jezdis? Na Zlicin? Tony to tam taky ma rad, vzdycky tam lita vsude, leze na kazdej gauc a v restauraci leze do koutku. :-))

Nas poznas snadno. Tony je modrookej blondak a vzdycky ma kohouta. Ja mam dlouhy blobd vlasy a mam skoro dva metry. :-)) Pokud tam budem, vsimnes si nas. :-))) 

Uživatelka Baby...

Ahoj Bloncko, já ji do školky dávat budu, chystám se do práce, už mi práce malounko chybí. Druhé dítě bych chtěla, ale asi tak za těch pět let, no uvidíme, teď je ještě brzo. S nelinkou se snažím taky dělat všechno, uklízí se mnou, na zahradě se mnou je, nakupuje, babičky máme daleko, hlídání nemám, takže jsem pořád taky spolu, až na pár výjimek, kdy si s manželem zajdeme občas do kina. Na noc nikdy nebyla pryč. Jezdíme často do pražské ikei, třeba se tam někdy potkáme, tak se to nele moc líbí:))

Bloncka

Panebože v 6 ráno??? Nooo, to by Tony moh zkusit.... Když se nám chce spát a jemu ne, tak se na něj vyprdneme a jdeme si lehnout. On pak příde...

Aha. Tak to ste teda hodně aktivní. Tony se naštěstí často zabaví sám, takže nepotřebujeme pořád něco vymejšlet.

Do školky rozhodně hned tak nepude. Nejsem padlá na hlavu, abych ráno vzburcovala a vypravila dvě mimina, násilím vzbudila Tonyho (nenávidí buzení) a sebe a vezla ho někam do háje do školky. Tam ho vysadila, přijela domů, všechny svlíkla, nakrmila, přebalila a už abych zas vyjížděla, abych ho vyzvedla... ???? To bych nezvládla ani jeden den... Nehledě na to, že by Tony přitáh domů ze školky všechny ty příšerný dětský nemoci a odnesly by to i čerstvý mimina, čimž bych jim pravděpodobně odpálila imunitu.  Dávat starší dítě do školky, když je ženská doma s mladším mi fakt příde uhozený. Eště bych do toho mohla vařit a začít žehlit ne??? :-)))

Jsou děti, co jich je asi dost, takže se někde potřebujou vybít (pro tento případ koupíme na zahradu trampolínu a prolejzačky - pískoviště a klouzačku už máme). Jinak to nebudu řešit. Tony i ty další dvě si prostě užijou život na vesnici se všim, co k tomu patří. S nástupem do školy půjde všechno do háje, tak proč se mučit už teď.

Ale obdivuju všechny ty matky, co jsou ochotný všechno tohle podstupovat dobrovolně a ještě se u toho usmívat. Já jsem sobeckej rodič, kterej se potřebuje vyspat a občas přes den flákat, aby byl milej a ochotnej pro svoje dítě udělat cokoliv, Třeba mi Tonyho ještě nikdy nikdo nepohlídal, když nepočítam koncert Muse, na kterym sem byla v listopadu. Prostě ho mam na krku 24 hodin denně. Děláme spolu všechno, chodíme nakupovat, uklízíme, založili jsme spolu trávník, zasadili thuje, štěrkovali...  I výmalbu celýho baráku jsme absolvovali s Tonym, včetně stěhování, zařizování... Možná proto se chová všude normálně a nedělá scény, je zvyklej. Často sem s nim nakupovala potraviny i tři hodiny a a ni necek. To se hned tak nevidí. Kolikrát jezdíme autem celej den a zvládá to. Rád se dívá z okna nebo spí.  Zkoušel občas protestovat, když byl malej. Pustila jsem nahlas rádio a nevšímala si ho. Pochopil, že v autě se maminka musí soustředit na řízení, takže ani nepípne. Řešit za jízdy řvoucí dítě bych si nelajzla.

Taky bydlíte na vesnici u lesa? Je to nádhera co? Ten klid... Nemůžeme se s manželem vynadívat, užíváme si to pořád a pořád nemůžeme uvěřit, že máme to štěstí. Když projíždim Prahou, jsem úplně znechucená... :-)))

PS: dítě jsme plánovali až tak za rok... :-)) Ale my se nikdy nesnažíme a já do toho vlítnu hned...

Uživatelka Baby...

Ahoj Bloncko - no záhul to asi bude, ale ty to zvládneš, určitě budeš mít hodné děti, jako je Tony. s těma kroužkama, to je jediná naděje, jak Nelu zabavit, moc si to tam užívá a mě to tam baví takyy,potřebuje se vyřádit, je hodně aktivní. Přes den, jestli spí tak hodinku, tak to je hodně, spát chodí večer v 10 a vstává v 6, odpočinout mi nenechá, ale jinak je to naše největší zlatíčko:) Kdy budeš dávat Tonyho do školky? Ve třech letech nebo dřív? Super, že se vám zadařilo dvakrát, to je megaštěstí, dvojčata jsou parťáci, určitě ti to říkala i Raduška, ta má zkušenosti:) Hodně odpočívej, ať nabereš síly. Dítě jste plánovali? měj se moc hezky, je super, že bydlíte, domeček je domeček, máš pravdu, bydlíme taky na vesnice v domku u lesa, tak vím, o čem mluvíš, pro děti naprosto idelání:

Bloncka

Ty jo to je slast sem psat z mobilu... :-(

Nezvladam to, porad bych spala, dela se mi blbe...dikybohu je Tony zlaty dite.  Milacek muj. Treba ceka, az se probudim a sedi u me na posteli. Posledni dobou si casto sam hraje v pokojicku.

Je to neuveritelne hodny dite. Psi taky. Ale stejne je to zahul. :-)))

Musime koupit vetsi auto atd. Zas starosti. I kdyz uz mensi. :-))

Bloncka

Jojo, bydlime od leta. Je to nadhera. Vsude priroda, lesy, srnky...

Zadny krouzky nemame. Kolotoc zacne se skolou, tak proc se mucit uz ted?

Holky proste mluvi, kluci lezou po vejskach. :-)))  Sem rada, ze je s mluvenim zatim klid. Vubec nezavidim. :-))

Nemame dvojcata v rodine a uz vubec ne jednovajecny. Porad sem z toho v soku, nebude to prdel. Budu mit 3 deti ve veku do 2,5 let.  

Uživatelka Baby...

Bloncko - jasně:) Nela mluví docela obstojně, ve větách, všechno opakuje, tak si musíme dávat pozor, ale někdy to ulítne:)) ty jo dvojčata, vy máte nějaké v rodině, není to moc časté, spíš z umělého oplodnění, ale to u vás nebylo. Tak ještě jednou gratulace. Já si nedovedu těhotenství ted představit, s nelinkou máme samé kroužky, lítáme od rána do večera, tak musím mít energii, večer jsem total a spím. No a ty jsi těhotná, tak t seš dobrá, že to zvládáš, co domeček, už bydlíte?

Bloncka

No on Tony nezavre hubu celej den, ale mele nesmysly a divoce u toho prska. :-))

Nam to nevadi, aspon muzem bejt furt sprosty, Tony neopakuje. :-))

Termin mam nekdy v zari. Ale uz ted me to zmaha, bylo by lepsi treba v breznu uz. 

Uživatelka Baby...

Bloncko, ty teda jedeš, dvojčata, super!!!!! To, že tony nemluví, nevadí, u kluků je to déle, Nelinka pusu nezastaví, mele od rána do večera, no jo ženská, tak se drž a kdy máš termín porodu?

Bloncka

Nazdaaar holkyyyy!!!! :-)

To sem tu ale dlouho nebyla, cooo? Ja vim, sem prase.:-)))

Mame se skvele, Tony roste jako blazen a je z nej malej kaskader! Na klouzackach jezdi pozadu nebo je sebiha. Leze po gaucich, vybiha a sebiha kopce, schody, vsechno.

No nemluviiiii! :-)) Prdi na nas. Jenom kdyz neco ukradne, tak hulaka "mojeee". :-)

No... a ja sem v tom. Cekame jednovajecny dvojcata! To sem vas zas trumfla co? :-)))

Tak se tu mejte, dam vam vedet, co to bude. Ale vypada to na kluky. Mam stejny bricho jako s Tonym.

Kurna, ale uz pojmenovat Tonyho byl problem. :-/ Kde vemem dalsi dve klucici jmena?

Tak pa pa lala! 

PS: nereste furt ty nocniky, dyt je to uplne fuuuuk! ;-) Oni se to casem nauci. :-))

Uživatelka Baby...

Motejllko - moc gratuluju k těhotenství, to je super, a to s novým přítelem? Asi ano, je fajn, že jsi spokojená, já těhotenství neplánuju. mějte se krásně

Uživatelka Baby...

Ahoj holky, mám na Vás prosbu - chci si do profilu dát termín porodu, aby mi chodily infa.. ale prostě nevím, kam... nikde to tam není.. a já už fakt nevím, kam se mám podívat. Moc díky. WM

Uživatelka Baby...

Ahoj holky, mám na Vás prosbu - chci si do profilu dát termín porodu, aby mi chodily infa.. ale prostě nevím, kam... nikde to tam není.. a já už fakt nevím, kam se mám podívat. Moc díky. WM

Obrázek uživatele Motejlka
Motejlka

ahoj holky,tak já se hlásim.... jsem po druhé těhotná. Termín máme 25.6.2013,bude to úplně jiné.

Uživatelka Baby...

Tanaklim - a my se známe? Já jsem tě v téhle diskuzi nikdy nezaznamenala, ale je hezké, že nám přeješ:P

Uživatelka Baby...

Holky,
přejeme s Lili všem krásné Vánoce hodně dárků a hlavně klidné noci :)

A zde pro Vás malé blahopřání http://beta.babywebik.cz/blahoprani?id=514886965211458

Máme Vás rádi !! Jste super :P

Táňa + Lili

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,
přejeme vám s Nelinkou krásné vánoční svátky a hodně zdraví do Nového roku!

Čtenářko - jsme na tom podobně, Nelinka taky chodí spát po 9 hod večerní, vstává v 6 hod ráno, přes den spí jen půl hodinky. Věřím v lepší zítřky:D :D

Uživatelka Baby...

Ahoj holky,
musím si postěžovat, z Aničky se stává hrozná teroristka. Chodí spát v půl desátý a já jsem z toho úplně vyřízená, protože z mýho volnýho večera kdy můžu pracovat, nebo si jen tak dáchnout nezbyde nic. Nějaký zaručený recepty? Nechat vyřvat pomůže někdy, ale někdy fakt nemůže usnout a já se z toho přivolávání můžu zbláznit.
Jinak jí samozřejmě miluju, hrozně povídá, přes den je bez plínek, ale to pozdní usínání trvá tak 3 týdny a je to děsný.
Jinak pro ty, co mi radily s kousáním nehtů, tak to asi fakt bylo tím stresem, že jsem byla pryč a byla beze mne. Teda doufám, že je to tím, a ne že jí babička stresuje, tak jak stresovala mě, když jsem byla malá. Ale to je zase jiná historka. Každopádně teď už si je zase nekouše, tak mám radost.
Mějte se.

Obrázek uživatele Evík
Evík

hojky Motejlko nerada čtu že ti manžel dělá problémy:-(.Ale dalose to čekat.Hlavně že ste zdraví a že si v novémvztahu spokojená.Můj ex paky pořád s něčímprudí:-(.Matyášek taky ještě nemluví ale dávám tomu čas.Na nočník chodí.Pokaždé když ho posadím tak se alespoň vyčůrá.Jinak zatlačí koukne na mě a netlačí dokud ho na nočník neposadím.Pak se vykadí a ještě si zatleská jak je děsně šikovnej.Stoupne si k posteli položí se a čeká až mu utřu prdelku:-).Teď má chřipku a léčíme penicilinem.Chudáček se tři noci nevyspal a já s ním.Na dnešek ho trápila i zimnice:-(.

Obrázek uživatele lajnis
lajnis

Lily- máš facebook? ted mi došlo, žýe se vám to neukáže..můžou to vidět jen mnou schválený přátelé..pokud ano tak si tě přidám a uvidíš fotečky všechny..

Stránky

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené