Tehulky PRAHA A OKOLI

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Tehulky PRAHA A OKOLI

Najdou se tady budoucí maminky i maminky z Prahy a okolí?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

ja uz porodila v zari, ale kamoska rodi snad 4.5.12, ale je az Praha Zapad

Obrázek uživatele Arty
Arty

Ahoooj,
najdu tady nejakou tehu z Prahy co ma termin kolem kvetna, cervna?
Nekoho na pokecani, caj a tak?
Martina :)

Uživatelka Baby...

já rodím v Podolí zřejmě 4.10.

Uživatelka Baby...

Tak halóó, haló, je tady někdo z té Prahy, kdo má co nevidět termín a chtěl by pokecat...??? Mám termín 17.9., ale podle KO by to mělo být určitě dříve, tak čekám, čekám.... Rodit budu v Podolí.

Uživatelka Baby...

tak to mas fajn, ze mas dr tak blizko. Ja musim do podoli, protoze tam mam svyho dr. Jinak jsem predtim mela v Teplicich, ale musela jsem si najit tady. A tady u nas na vsi je jen LDNka:D takze musim do Prahy

Uživatelka Baby...

Já byla s přístupem v podolí dost zklamaná, jedině na sále byli fajn, jinak je všechny asi přepadla jarní únava a deprese :S
Ne já chodím na kontroly ke své dr. Má monitor i UTZ, není třeba chodit dál než 5min vycházkové chůze. Už jsem to tak měla i u první dcery. Lepší než sedět xhodin v porodnice, kór teď v létě půl Prahy překopané, takže dostat se někam je děs běs

Uživatelka Baby...

a Vcelko, takze na kontroly chodis do Podoli?

Uživatelka Baby...

no ja myslela jako vyhlasena, ze uz jsem nekde slysela, ze tam jsou mili. Ja taky chtela nekam do mensi a pratelstejsi nemocnice, ale nevedela jsem kam a pak me registrovali v Podoli. A tam vim, ze si stezujou na sestricky v sestinedeli. ale co, nejak to preziju. Mozna me treba hodej i do Berouna, kdyz to na me prijde nahle a budu volat zachranku..

Uživatelka Baby...

Leo vzhledem k tomu že na termín může být vyhlášen stop stav tak můžeš rodit kde chceš, nebo resp. kde tě vezmou. Registrace v porodnicích je snad jen Pražská vymoženost. Neratovice nejsou ani tak vyhlášené jako malá porodnice s milým personálem a po prvním porodu císařem v Podolí chci někam jinam. Nelíbilo se mi tam, ale když nebude jiná možnost (předčasnej porod či nějaká komplikace) tak tam půjdu už vím co by mě mohlo čekat.

Uživatelka Baby...

Vcelko, ja jsem taky registrovana v Podoli, a to jde rodit jinde? Neratovice jsou asi vyhlasene ne?
Ja vedro celkem snasim, vsichni strasej a ja nic zvlastniho nepocituju. Proste jako kazdy jiny leto.

Uživatelka Baby...

Ahoj, já jsem taky z Prahy, termínek mám 16.8. a bude to druhá holčička, takže mě čeká babinec. Rodit budu když vydržím do termínu v Neratovicích, těsně před termínem tam končí rekonstrukce, jinak registrovaná jsem v Podolí, takže kdyby něco tak asi tam, ale nechce se mi.
Jak snášíte vedra? Já bych řekla že je to zatím lepší než když sem čekala první a to byl první trimestr přes celé léto.

Obrázek uživatele Terka
Terka

Ahoj Holky,
konečně je tu někdo z Prahy. :-)
Tak vy všechny už rodíte? Já sem v 16týdnu a musím se do konce týdne registrova v porodnici. Protože to mám nejblíž tak asi vyhrají Vinohrady. Poslední dobou stoupá počet spokojených maminek. tak uvidíme :-)

Uživatelka Baby...

Ja budu rodit u Apolinare:-)

Uživatelka Baby...

Já bych měla rodit v Podolí, tak snad mě tam dovezou :D
a termín mám 4.10.

Uživatelka Baby...

Ahoj ja jsem v 18. tydnu, termin mame 9.10.. A kde budete rodit? :-)

Uživatelka Baby...

Ahoj,

já jsem ze Zbraslavi a mám měsíční holčičku

Uživatelka Baby...

Ahoj, jsem z Prahy 5 a termín máme 17.9. Je mi 33 a bude to druhé dítě :) :)

Uživatelka Baby...

Já jsem ze Spořilova, ale momentálně od Nymburka:-) Ale v Praze jsem pořád.

Uživatelka Baby...

My v pupíku jsme z Prahy západ.

Uživatelka Baby...

Ahoj,
já jsem maminka dvouměsíčního chlapečka z Kosmonos (cca 40km od Prahy).

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené