Listopad 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845222
    Anonym
    Neaktivní

    Zdravím, je tu někdo z Vás s termínem na listopad?:)

    #845223
    t týnuška88
    Registrovaný uživatel

    zdravím všechny nastávající maminky. já nejsem těhotná a ani v dohledné době dítě neplánuji… co tu dělám? no, dělám výzkum, jak těhotenství mění člověka, co maminky cítí…. je to moje seminární práce a pokud byste se chtěli zúčastnit, poslala bych vám nějaké otázky, nebo bych si s vámi jen psala přes mail, nebo tento web. nebylo by to zase tak časově náročné, jak říkám, potřebovala bych nějaké dobrovolnice:D

    tak pokud by vám to nevadilo, tak mi, prosím napište a dál bychom se domluvily. myslím si, že by to mohlo být i příjemné… no, každopádně přeji mnoho štěstí a hlavně zdravíčko! 🙂

    #845224
    Anonym
    Host

    Ahoj Terrry, mám termín 3.11.2012 co ty?

    #845225
    Anonym
    Host

    ahojky holky, tak já mám podle výpočtu termín 20 listopadu

    #845226
    Anonym
    Host

    Ahoj Mišutko! Tak to gratuluju, v kterém si teď týdnu? A jak se cítíš?

    #845227
    l Lucipisek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, přidávám se do listopadových těhulek. Já – vlastně „MY“ máme termín 13.11. 😀

    #845228
    Anonym
    Host

    pro Migel
    tak dnešní kontrola podle pana doktora 7+2, a oprava termínu porodu na 19 listopadu :o), a jak se cítím?? každý den jinak, emoce cloumají o sto pryč,ale jinak ok :o) chvílemi je mi špatně,ale o proti mým předešlým těhotenstvím je to paráda, čekám 3 mimi, jinak mám dceru 17 a kluka 12

    #845229
    Anonym
    Host

    pro Mišutku
    tak tu už asi víš co čekat ne? po dvou dětech tě nemůže nic překvapit :-). Já čekám první mímo teď jsem 10+1 podle ultrazvuku. Špatně mi ani není, ale ty hormony…byla jsem dost cíťa i neťehotná a teď je to ještě horší. Brečím kvůli každý kravině. Nejvíc se bojím, že probrečím celou svatbu, která mě čeká 20.4. vůbec nevím co s tím mám dělat, abych to celý nezkazila. NEměli byste pro mě nějakou radu?
    Lucipisku gratuluju! Pěkně se tu rozrůstáme. Jak se cítíš ty?

    #845230
    Anonym
    Host

    Migel
    máš pravdu, vím,ale i nevím, už je to dlouho, je plno informací, které v té době vůbec nebyly,takže čerpám a lovím na stránkách,a cíta jsem ted děsná, hodně věcí mě rozhodí a bud je mi do breku nebo mám hádavou:) ,
    jinak gratuluji k miminku a přicházející svatbě, co se týče pláče, to asi neudržíš, já jsem se vdávala když mi bylo 18 a aji bych to zvládla kdybych neslyšela bečet svoji maminku:D ,ale neboj to zvládneš

    #845231
    Anonym
    Host

    No nevím, uvidíme příští týden jak to dopadne. Kdy jdeš zase k doktorovi? A už máš nějakou fotku prcka? Já mám jednu a vypadá tam jak lední medvěd 🙂 Jinak mi přijdou ty pauzy mezi návštěvama děsně dlouhý! Jdu až 26.4 což je měsíc od poslední návštěvy a to mi přijde šílený! Hlavně mi ještě nedělali žádný extra vyšetření, jen ultrazvuk a myslím, že už by mi měli vzítr krev a dělat první screening tak jsem zvědavá. Už ti něco dělali? A víš jakou máš krev? Já mám negativní a přítel pozitivní tak z toho mám docela strach…

    #845232
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.Gratuluji vám k těhotenství.Já už těhotná nejsem,ale byla.V roce 2010 jsem byla na revizi protože miminko nerostlo -zamlklý potrat,přesně 3.11. čekat dlouhé 3 měsíce než se budem moct snažit.No a hned se zadařilo a termín porodu jsem měla 2.11.2011. Ale prcek-my si nenechali říct co to bude(přítel říká,že to je to nejhezčí tajemství a čekat na něj je krásný a taky že je to to jediný co nemůžete ovlivnit),no tak nás prcek napínal až do 11.11.2011 kdy vykoukl teda císařským řezem-ze zdravotních důvodů(zelená voda,vyhřeznutí pupečníku,nedostatek kyslíku) náš synek Maxík.

    Užívejte si těhotenství a chlubte se bříškem.Závidím vám,že toto léto nemusíte hubnout do plavek tak si to užívejte

    Kdyby vám bylo zle tak si kupte homeopatika ty miminku neublíží a vám pomohou

    #845233
    Anonym
    Host

    Migel
    ahojky, tak já jdu na kontrolu 2.5 také se mi zdají ty mezery děsně dlouhé, jinak krom utz mi zatím nic nedělali, jen jsem dostala průkazku , ale už se těším až dostanu první fotečku, i přítel se rěší, tak uvidím,ale myslím si že už kolem toho 11 týdne by měli dělat tyhle základní testíky.
    Jinak zítra je Tvůj slavný den, přípravy, tak at máš pěkné počasí a užíj si tento den :o) pak napiš jak jsi to celé zvládla

    #845234
    Anonym
    Host

    to Petula
    ahojky a děkuji za Tvoji podporu

    #845235
    Anonym
    Host

    Ahojky Mišutko, tak už to mám za sebou. Bylo to úžasný! Fakt neopakovatelný zážitek 🙂 Nervy sice byly, pobrečela jsem si samozřejmě, ale jinak to bylo naprosto úžasný! Jsem teď maximálně šťastná a sanžím se zvyknout si na to, že už jsem paní 🙂 a z přítele je manžel.
    Jinak se cítím pořád dobře, nevolnosti absolutně nemám, jen mě bolí prsa. Dokonce už chodím i míň za záchod. Ve čtvrtek jdu k doktorovi tak se nemůžu dočkat. Potom hned napíšu. Ty už to máš taky za pár, vydrž ještě týden a určitě ti dají taky fotku.
    7.5. bych se měla jít zaregistrovat do porodnice, už si přemýšlela kde budeš rodit?

    #845236
    Anonym
    Host

    ahoj, ráda bych se k vám přidala… termín mám 18. 11…. gratuluji Migel… já jsem těhotná poprvé a jsem sama. můj přítel se totiž zabil před měsícem na motorce. prý se s tím mám s někým podělit, tak jsem se přihlásila sem. protože mě neznáte, jde to líp. je mi tak smutno! nedovedete si to představit. napadají mě nejčernější myšlenky. vůbec nevím, jestli tomu dítěti chci dát život, jestli chci nechat život sobě………….

    jinak gratuluju všem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 18)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist