říjen 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 55 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845149
    Anonym
    Neaktivní

    prvo i více rodičky těším se na pokec:D

    #845150
    l luci.n
    Registrovaný uživatel

    ahoj, jsem maminka dvacetiměsíčního chlapečka Štěpánka a zrovna jsem zjistila tu úžasnou novinku, že čekáme další mimi. Narodit se má až v říjnu, ale já mám už teď chuť si o tom povídat a znát pocity maminek co čekají druhý ale klidně i první přírůstek. Takže všem kterým začal rok 2012 touto krásnou novinkou je vstup doporučen:-) pěkný den

    #845151
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Luci.Tak přesně touhle dobou před rokem jsem zjistila,že jsem těhotná.Mimi se mi mělo narodit 2.11. a po celo dobu jsme to měli jako překvapení a pak přišel termín a nic.Počkala jsem si do 11.11.2011 a narodila se mi chlapeček Maxík.Přeji ti,aby se ti sem hlásily rozumné holky,se kterými budeš moc probírat všechny neduhy a radosti a když budeš mít jinačí názor,aby se nenaštvaly

    #845152
    b barunka82
    Registrovaný uživatel

    Ahoj děvčata,
    moc ráda bych si popovídala. Jdu k doktorovi v pátek a podle výpočtů tady mi termín vychází na 30.10.:) Nějak se do mě pustila panika, že mi začne růst bříško a že mě bude miminko tlačit. No nervy, máte nějakou radu pro prvotěhuli, jak na to? Jinak je to malé plánované a hrozně moc chtěné. Přítel už se také těší:D

    Bára

    #845153
    n natálička_29132
    Registrovaný uživatel

    ahojík tak já mám termín porodu 6.8.2012 bude to moje 2 dětátko moje 1 dětátko byla terezka(2 roky) zjistila jsem že sem těhotná 20.1.2012 začala jsem špinit a bolelo mě v podbříšku. hned druhý den jsem si šla koupit těhotenské testy a doma sem si je hned udělala a byly pozityvní tak jsem se radovala ale manžel přišel na to že tam má také 2 čárky takže nekupujte si testy z teska ale nedalo mi to tak jsme ještě večer jeli do lékárny koupit těhu testy a tam byl výsledek pozityvní tak to skusil ještě manžel ale to už byl negativ takže jsme zjistily že jsem těhu.:D <:o) <:o) <:o) <:o) juchchůůůůůůůůůů

    #845154
    m mariquita
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, přidávám se k vám, jsem 7+3 a termín mám 16.10.12 a čekám dvojčátka. Přirozenou cestou a je to moje první těhotenství 🙂 Moc si to užívám 😀 a moc se na ně těšíme, tak doufáme, že bude všechno v pořádku 🙂 Lucka.

    #845155
    l luci.n
    Registrovaný uživatel

    ahoj milé budoucí maminky, jsem ráda, že se to tady trošku pohlo. Já byla dnes u lékaře a jsem 7+5 a termín máme 15.10., moc si přejeme holčičku ale hlavně ať je to zdravé. Takže všem vám moc gratuluji. A chci se zeptat jestli je vám taky špatně a jak to řešíte. U prvního těhu jsem si prostě vzala nemocenskou, než mě to přešlo, ale ten můj malý cvrček mi nemocenskou nedá a já mám problém udržet se na nohách.

    #845156
    Anonym
    Host

    ahoj devcata, jsem v 6 tydnu termin, 27.10.2012 a je to nase prvni, pokec uvitam je to vsechno pro me nove, tak nevim na mimco se tesim ale to tehotenstvi bych nejradsi preskocila cheche moc dlouho to trva:P

    #845157
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Mimi,možná ,že se to bude zdát nekonečný a chtěla bys mít to těhu za sebou a mít prcka v náručí,ale to tak rychle uteče.Já si teď budu s vámi připomínat to jak jsem každý týden odškrtávala týdny těhotenství a říkala si jak je ten náš drobek velký a jak vypadá teď a jek bude vypadat za týden,dva,měsíc.
    Jestliže je vám blbě tak se prodávají homeopatika na těhotenské nevolnosti.Pak jsou také zázvorová lízátka.

    Mariquito gratuluji ke dvojčátkům.Určitě už si pohráváš s myšlenkou jak zvládneš kojit-jde to.Mám známou a kojila děti-dvojčata dost dlouho.V časopise Betynka o tom něco píšou.
    I já sama jsem dceru kojila 3roky a Maxíka zatím jen kojím a kojím asi salko,protože na 3měsících jsme měli 7,5kg.Kdybyste chtěli cokoliv vědět,zeptejte se mě já vám zkusím poradit.

    #845158
    l luci.n
    Registrovaný uživatel

    mimi: já měla u prvního dítka sstejné pocity, chtěla jsem to těhotenství přeskočit a mít už miminečko v náručí. Přišlo mi to dlouhé, zatímco teď bych přeskočila jen první tři měsíce, protože je mi hrozně zle, ale jinak se na těhotenství moc těším, jsem zvědavá jak bude reagovat můj dvouletý miláček na to jak mi poroste pupík:)

    peťula: zajímá mě moře věcí, hrozně ráda vím co a jak bude dopředu:-) trošku se bojím, že to nezvládnu se dvěma dětma hned po porodu. A taky zatím náš ccvrček spí v postýlce a vůbec netuším jak ho mám naučit spát v posteli, je zvyklý usínat sám, což ve velké posteli nefunguje.

    #845159
    l luci.n
    Registrovaný uživatel

    peťule: vše dostupné v lékárně jsem vyzkoušela ale na moji nevolnost nic nezabírá:-(

    #845160
    m mariquita
    Registrovaný uživatel

    Peťule: Přesně tak, jak píšeš, přemýšlím, jak kojit dvě najednou, taky si říkám, jestli s tím velkým kočárkem vlezu všude, kam budu potřebovat (k doktorovi, do obchodu a hlavně k nám do baráku), snad jo :O Ale těším se moc. Mám čím dál větší pocit, že to budou kluci, i když nevím proč si to myslím. Dneska v noci jsem se probudila hladem! Tak jsem si šla sníst pár piškotů. Říkám si, že asi budu muset jíst teď větší porce, než jsem byla zvyklá, ti dva mě úplně vysávají, ale hlavně, ať rostou 🙂

    #845161
    b barunka82
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, já měla bolesti v podbřišku až tak silné, že jsem se kroutila jako paragraf. Pak to začalo postupně odeznívat a každý den to bylo slabší. Doktor mi ale minulý týden stejně napsal Urogestan, hned jak jsem mu to řekla, ten by to měl zlepšit, to můžu teď i potvrdit.

    Takže se zkus zeptat svého gynekologa. Na žaludeční nevolnost a nespavost piju meduňkový čaj a je to fakt lepší, jen ty bradavky jsou čím dál víc citlivé, ale s tím asi nic nenadělám, holt se formují:D

    Holky, jste tu někdo z Prahy? Já jsem z Prahy západ. Bára

    #845162
    Anonym
    Host

    Ahojte holky,
    ráda bych se k Vám přidala.Dnes začínáme 9.tt a termín máme 8.10.12.Doma už máme skoro 5-ti letou princeznu. Zatím je vše ok,až na ty nevolnosti :S . V pátek jdeme na ultrazvuk a budeme mít už průkazku,tak jsem zvědavá jak ten náš mrňousek povyrostl.Před 14ti dny už měřil náš poklad 5,2mm a srdíčko mi bilo jako zvon 🙂 . Jak to zvládáte vy?

    #845163
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    mariquito,raději bych jedla stejný porce jako jsi zvyklá nebo menší,ale častěji a místo piškotů bych si raději zakousla jeden plátek sýra

    luci.n malýmu musíš říkat,že bude velký brácha a že budeš od něho potřebovat pomoc s nošením plínek,lahviček atd. Já tohle měla lepší,protože holka je o 11 a půl let starší,ale stejně žárlí,ale je to spíše tím,že se hádáme,nechce nic dělat v domácnosti a o učení ani nemluvě

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 55)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist