září 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel w weronicka a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845213
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj těhulky:) , termín mám 12.9.2012, nyní jsem ve 4 měsíci a tak si ráda popovídám se stejně čekajícími maminkami na téma naše záříjové děti a nejen o nich, můžem probrat, co kdo chce. Mě bylo v 1.trimestru dost špatně a to nejen fyzicky, ale i psychicky, což přetrvává. Sice čekám své 2. dítě(po 7 letech), ale i tak mě přepadly velké obavy, jak všechno bude, jak to zvládnu a hlavně mám teď i strach o naše miminko. Na Papp testu nevyšly dobře výsledy a tak jdeme 30.3. na odběr plodové vody. Riziko na „Downa“ mám 1 ku 100, což mi příjde dost hodně. Při prvním těhotenství mi vyšel taky, ale 1 ku 186, plodovka dopadla dobře a naše slečna už skoro 7 letá, je úplně v pořádku. Nevím, mám teď prostě nějak strach, když ten výsledek je horší. Snažím se myslet positivně, naštěstí mám i plno úkolů kolem domácnosti a školních činností s malou, ale i tak příkdou chvíle, kdy ta deprese příjde, hlavně večer v posleli a nemůžu se toho zbavit. Těch 14 dnů do termínu plodovky + další čekání na výsledek je pro mě hrozných. Tak mi prosím napište a budu ráda, když si přečtu, že se ostaní máte dobře, to mě pak hezky naladí. Díky 🙂

    #845214
    Anonym
    Host

    Ahoj
    Tak ja mam zatim termin 13.9 tak to jsme jen o den no supeeeer,jinak je mi 25 a je to me prvni tehotenstvi tak doufam ze vse dopadne dobre……Me taky bylo v prvnim trimestru docela casto zle a spala jsem skoro porad……No nastesti ted uz mi zle nebyva a konecne nespim cely den ale unavu citim porad……:^)
    Jinak vsechny vysledky ze 13 tydne dopadly dobre tak jsem mela radost na dalsi kontrolu jdu az za mesic…..no to asi ani neusnu uff……

    #845215
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, porodnice.cz má perfektní novou službu. Je to kalendář, který vám přesně říká co vás čeká, můžete nahrávat fotky, psát poznámky je to super. Jukněte na to.

    #845216
    m michaela2012
    Registrovaný uživatel

    Ahojda těhulky:) ,
    já bych měla mít termín 10.9., ale uvidíme, jak to všechno bude – kdy se mimču bude chtít na svět.
    Já jsem problém s nevolnostmi neměla, ale měla jsem a stále mám obavy, že se něco stane. Již 3x jsme o miminko přišly hned na začátku. A toto miminko je přes umělé oplodnění. Takže i přesto, že se snažím nestresovat, tak to někdy prostě nejde.
    Ale abych se podpořila v optimismu, pomalu jsem začala hledat informace, co mám koupit a také jsem již pár věciček nakoupila.
    Navíc screening dopadl velmi dobře, takže snad už bude vše dobré. V úterý 3.4. jdu poprvé do klasické poradny a budou mi rovnou brát krev na tripple testy.
    Jinak se vždy také nemohu dočkat další kontroly, kde se dozvím, jak prcek zase vyrostl.
    Mějte se moc krásně 🙂

    #845217
    t týnuška88
    Registrovaný uživatel

    zdravím všechny nastávající maminky. já nejsem těhotná a ani v dohledné době dítě neplánuji… co tu dělám? no, dělám výzkum, jak těhotenství mění člověka, co maminky cítí…. je to moje seminární práce a pokud byste se chtěli zúčastnit, poslala bych vám nějaké otázky, nebo bych si s vámi jen psala přes mail, nebo tento web. nebylo by to zase tak časově náročné, jak říkám, potřebovala bych nějaké dobrovolnice:D

    tak pokud by vám to nevadilo, tak mi, prosím napište a dál bychom se domluvily. myslím si, že by to mohlo být i příjemné… no, každopádně přeji mnoho štěstí a hlavně zdravíčko! 🙂

    #845218
    m mkaty
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky,
    tak se hlasim do tehle vasi skupinky. Termin porodu mam zatim 29.9. tak uvidime jestli to nebude spis v rijnu 🙂 cekam druhe ditko uz mam petiletyho klucinu, takze nase deti budou od sebe skoro 6 let..nj je to docela dost. Tak uvidime.
    Musim priznat ze ted u druheho tehotenstvi jsem jeste vic nervoznejsi aby bylo vse v poradku nez u prvniho…nevim jestli je to vekem, nebo cim…ale pevne verim ze bude vse ok a maly se docka vytouzeneho sourozence.

    #845219
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky, Tak já mám termín 24.9. Čekám druhé miminko, doma máme skoro tří letého andílka Davídka. Takže tentokrát tajně doufám, že to bude holčička(zatím to nevíme):) A co vz, už víte co nosíte v bříškách??:D

    #845220
    m michaela2012
    Registrovaný uživatel

    Ahojda,
    my do poslední chvíle u doktora (při uzv 20 t) nebyli rozhodnutí, zda to chceme vědět, ale nakonec jsme se zeptali, ale dítko nespolupracovalo a ukázalo nám zadeček:) Tak se pravděpodobně necháme překvapit a nebudeme to řešit 🙂

    #845221
    w weronicka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky
    Tak ja mela termin 18.8 a nakonec se nam narodila,az 26.8 .Dneska je nasi Charlottce mesic a 14 dni a dela nam samou radost 🙂 Tak vam Vsem preji krasne porody a hlavne at jste zdravi.)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist