Březen 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (10 účastníků) se naposledy zapojil uživatel a arcitap a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844910
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj, včera jsem se dozvěděla, že budeme mít druhé mimčo. Jen je to u nás složitější. Ačkoliv jsme ho plánovali, měli jsme teprve začít – nejprve měla přijít tetanovka, kontrola krevního obrazu kvůli mojí celiakii, dodržování bezl. diety a kontrola na gynekologie a potom trénink na mimčo. Plánovala jsem si, že se druhé narodí pěkně až prvnímu bude tak 28-30 měsíců, Kryštů se povedl hned druhý měsíc a říkala jsem si, jak to tentokrát bude trvat. Ale byli jsme na dovolené a jednou se nechránili, příští neděli jsem pěkně se ségrou popila vínko, ve středu jsem to nedostala a řikala si že kvůli alkoholu, v pátek si šla pro tetanovku a doktorka chtěla abych přišla raději na odběr kvůli krev. obrazu – protože jsem kojila 8 měsíců prvního rošťáka, tak jestli mám hodnoty OK. V pondělí odběr krve a já pořád bez MS, tak jsem šla gyn., kde mě teda vyjímečně vzali bez objednání a přiznala se, že jsem bez MS a mám tetanovku, vzali mi krev a odpo si volala o výsledky – jsem TĚHU. Takže si teď musím vyžádat zprávu o tom co to bylo za tetanovku, za 14 dnů jdu na gyn. na kontrolu a uvidíme jestli to dopadne, nebo budu muset ….. Kdyby to vyšlo, Kryštůfkovi bude 22 měsíců, tak snad to zvládnu. Jinak nevím, jestli věřit pověrám že před ovu holka a v ovu kluk – nevím kdy byl počatý Kryštof, ale teď by to měla být holčička :o)

    #844911
    b barunkabb
    Registrovaný uživatel

    ahoj Jani,
    my taky čekáme druhý miminko a také by měly být po 22 měsících:-) Akorát že máme doma už Barunku, tak těď si přejeme, aby to byl chlapeček…tak uvidíme, ale jak píšeš ohledně té ovulace, tak snad to ten kluk bude!!!!!!!!!!! :-))))
    Jinak stále kojím, tak nevím jak dlouho ještě budu, ale určitě bych si chtěla dát do porodu pauzu…ať si ty prsa aspoň trochu odpočinou.
    Na první krevní odběry a větší vyšetření jdu až za měsíc, tak to teď bude dlouhé čekání….
    A jak se cítíš? mě bylo teď po dva dny během oběda na zvracení, ale jinak na sobě nepociťuju nic…tak zatím dobrý…
    Měj se hezky,ahoj

    #844912
    m Monka
    Registrovaný uživatel

    🙂 Ahoj já jsem tu nová,teda nově těhotná.Právě jsem si udělala těhu testí a // tam byly.Na kontrolku má jít až 24.7.2012.Doma už mám 5 dětí.Zatím mi je fajn jen velká únava.Monka:)

    #844913
    Anonym
    Host

    Ahoj, jsem tady nová, jsem cca v 6.tt, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné, že ji ž v tomto týdnu mám vidět břicho…mám pocit, že už ani nedopnu kalhoty:'( ..nevím nevím, jestli to takhle půjde dál, tak jak budu vypadat na konci těhu :). Znáte to některá z vás?
    díky
    Martina

    #844914
    b barunkabb
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Martino,
    no, asi to možné je, protože ani já nedopnu kalhoty…a když se fakt uvolnim a povolím břicho, tak jsem jak v 5.měsíci:-)))ale pořád ho můžu zatáhnout, tak je to dobrý…v 5.měsíci už ty pupíky nezatáhneme:-) Manžel se mi směje, že už teď to je na mě vidět…a to přitom stále tajím, že jsem těhotná…musím to nějak skrýt až do 12 tt, pak už to provalím…
    Tak zatím…

    #844915
    m mm26
    Registrovaný uživatel

    No Baru, tak to jsme na tom úplně stejně :). V práci sedím a rozepínám si knoflím a nebo se snažím nosit volnější šaty :). Taky to chci tajit do konce 3.měsíce..Teď se bohužel přidaly ranní nevolnosti, který jsem předtím neměla, sice nezvracím, ale tlačí mě žaludek a mám ho jak na vodě :(… Ale holt to k tomu patří a musím to vydržet..
    Tak zatím pa pa
    Martina

    #844916
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak jak vám je? mě začalo být dost špatně…nezvracím, ale celý den mi je „blivno“…eee…doufám, že to brzo přejde…je to horší, než u prvního těhotenství, tak tajně doufám, že když je to „jiné“, tak to bude kluk:-)))
    Mějte se ahoooj:D

    #844917
    m mm26
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Baru,
    mně je od minulého týdne taky blivno…taky nezvracím, ale žaludek mám jak na vodě…mazeeec :). Zítra jdu k dr.na kontrolu, aby se podíval na srdeční akci, tak jsem zvědavá :).
    mějte se, pa pa Martina

    #844918
    Anonym
    Host

    Ahoj, nerada ruším, ale zkuste se podívat na naše stránky pro maminky http://www.facebook.com/pages/Mimi-e-shop/223089627710546

    #844919
    j Jana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky. V noci jsem na testu objevila // , takze se pridavam mezi vas. Uz jsem od kvetna u more, coz prospelo zrejme poceti, tak ted musim valit do CR k doktoce 🙂 . A taky k zubari na ktereho se velice tesim :@

    #844920
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    hlásím se do vašich řad. Mimčo jsme neplánovali a už je tu 🙂 Zatím naprosto bez nevolností…, tak nevím, je vše OK ?

    #844921
    Anonym
    Host

    ahoj Niki,
    určitě je vše v pořádku, mě u prvního těhu taky nic nebylo…až teď to druhé je jiné:-)
    Tak se těším na další příspěvky.
    K doktoru jdu příští úterý, tak uvidím, jak mimísek od minule vyrostl…
    zatím ahoj

    #844922
    d Deni
    Registrovaný uživatel

    Ahoj, já vím, že se to do téhle diskuse moc nehodí, ale byla bych vděčná za kohokoliv, kdo o tom třeba něco ví něbo má zkušenosti. Je mi 16 a žiju v Polsku, kde jsou ale potraty zakázané a je problém se na něj někdy dostat i po znásilnění. Momentálně jsem v situaci, kdy mi rodiče nedají peníze ale v žádném případě nechci zůstat těhotná! a jsem teprve v 6. týdnu. Jak se toho zárodku jde zbavit sama?? Moc děkuju! Jinak asi skočím stejně z mostu :-/

    #844923
    Anonym
    Host

    Zdravím, i já rozšiřuji řady čekatelek. Zcela plánovaně jsme v radostném očekávání druhého dítěte. Jsem moc zvědavá, zda to bude holčička nebo pro změnu chlapeček. Graviditu mám již potvrzenou lékařem, tak doufám, že se vše bude zdárně vyvíjet až do šťastného finále. A to samé přeji i vám…

    #844924
    w werronika
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky.Jsem na těchto stránkách nová tak snad se tu neztratím 😀 Snažili jsme se o mimi 13 měsíců a nyní jsem 8+5 tt. Minulý týden jsem už viděla a slyšela srdíčko.Nádherný pocit. Zatím nemám žádné nevolnosti ani jiné těh.problémy.Jen mě trošku bolí prsa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 26)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist