Červen 2013

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Červen 2013

Pro maminky, které čekají drobečka v červnu 2013

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky mamky:) Jo,jo z prvního trimestru jsem taky měla veliký strach, jezdila bych k doktorce třeba každý den, abych se ujistila že je malé ok :D ale až na nevolnosti jsme to zvládli dobře a už jsme ve trimestru druhém a vše je ok.

Uživatelka Baby...

Ahoj vsem :) mam tri tydny zpozdenou menstruaci a tri positivni tehotenske testy. Kontrolu u doktora mam ale az v pondeli, je to prvni tehotenstvi,tak jsem docela napjata a snazim se nabrat informace na internetu,docela me vystrasilo riziko prvni tri mesice?

Uživatelka Baby...

Ahojky tak mi máme termín 2.6.2013. Ale jelikož jsem všechny dětičky rodila přesně o 21 dní dříve tak to vypadá že budeme rodit už 11.6.2013. Doma už máme 4 dětičky.Tři chlapečky a jednu holčičku :-) Už se na to zlatíčko moc těšíme.

Obrázek uživatele delfinka37delfinka
delfinka37delfinka

Ahojky maminky. Taky čekám drobka a moc se těšíme :D budu si krátit to čekání tady s váma :-)

Obrázek uživatele blobie
blobie

ahoj moosice, já mám dvě děti a jsou od sebe přesně 3 roky -o pět dnů. Syn se měl narodit ve stejný den jako dcera, ale asi nechtěl mít narozeniny ve stejný den a tak si o pět dnů pospíšil....:D

Uživatelka Baby...

Ahoj všechny maminy. Mám termín kolem 10.6. a nemůžu se dočkat. Byli jsme na umělém oplodnění, a tak mám za sebou i ultrazvuk. Jsem v 7 týdnu a už jsem viděla jak mu buší srdíčko. Jsem sice těhotná již po druhé, ale to bylo již před 8-mi lety a tak mám dojem, že je to opět jako poprvé. Jen mám o hodně více už teď nafouklé břicho a neskutečnou chuť na cokoli +o(

Uživatelka Baby...

Ahoj všechny maminy. Mám termín kolem 10.6. a nemůžu se dočkat. Byli jsme na umělém oplodnění, a tak mám za sebou i ultrazvuk. Jsem v 7 týdnu a už jsem viděla jak mu buší srdíčko. Jsem sice těhotná již po druhé, ale to bylo již před 8-mi lety a tak mám dojem, že je to opět jako poprvé. Jen mám o hodně více už teď nafouklé břicho a neskutečnou chuť na cokoli +o(

Obrázek uživatele moosice
moosice

já čekám druhé dítko. Test mi vyšel i druhý, ale k dr se chystám až v 8 tt když se budu cítit v poho. Naše Anika bude mít narozky 19.6. jako já, narodila se v r. 2010 Tak držím palečky. Ps: tohle miminko je od Aniky necelý týden:-) Tak uvidíme...... Užívej a napíš jak si na tom ty:-)

Obrázek uživatele blobie
blobie

ahoj maminky, dnes mi podruhé vyšel pozitivní test, podle výpočtů by to měl být koncem června- kolem 24. Pro mě by to byl skvělý dárek k narozkám, které mám 25.06.!
Monousi, máš už nějaké dětičky, nebo je to tvoje první těhotenství?:D

Uživatelka Baby...

Dobrý den, chtela by jsem se zeptat zda jako cerstve vystudovana mam pravo na materskou dovolenou na tri roky a kolik by to zhruba delalo, kdyz za sebou mam pouhe dva mesice v zamestnani. Dekuji za odpověď. Prosim o odpověď na vopicka3112@seznam.cz

Uživatelka Baby...

Jestli vás zajímá aktivní rodičovství, které je vědomé, kontaktní, ekologické a přirozené, mrkněte na stránky www.aktivnirodicovstvi.cz. 20. října 2012 se bude konat dokonce konference v Brně, tak se můžete přijít podívat.

moosice

ahojky, i mě vyšel test pozitivní, sice slabě ale přec včera. Tak uvidíme.....Hodně štěstí:D

Uživatelka Baby...

Dnes ráno mi vyšel podruhé pozitivní TT, takže to vypadá velmi nadějně :-D
Je tady ještě někdo s podobnou čerstvou zkušeností? :D

moosice

ahojky, tak jsem dneska valila oči. Už mám těhu knížku.Byla jsem na krvi. 4 ampule. Jsem na konci 8 tt a termín mám 13.6.2013. Jen mě moc mrzí že už není porodnice v Roudnici n.L.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené