Červenec 2013:)

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 34)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844994
    Anonym
    Neaktivní

    😛

    #844995
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    Tak Vás holky zdravím a taky se hlásím mezi těhulky…sice je to teprve začátek cca 3.-4. týden, ale bylo by fajn si s Váma pokecat:) a hlavně držte nám palečky:)

    #844996
    Anonym
    Host

    Ahoj werisko 🙂 Zdravím a přidávám se k tobě, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 🙂

    #844997
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Uf, tak ještě jednou, nevšimla jsem si, že jsem se zapomněla přihlásit 😀

    #844998
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Lasley:)jak říkáš? ve dvou se to lépe táhne a doufám,že nás tu bude víc a víc:)Odkud jsi?:)

    #844999
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Z Blanska 🙂 A ty? Čekáš první miminko? 🙂

    #845000
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    Já jsem Olomouce:)Kousek od BLanska máme známe,je tam krásná krajina:)Ano první:)Ty podle fotečky soudím,že už alespoň jedno dítko doma máš,že?)V kolikátem si týdnu?

    #845001
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Ano, my čekáme druhý, Martínek bude mít na konci ledna dva roky. Teď to bude holčička 😀 Ještě jsem nebyla na gyndě, podle pm zítra končím teprve 6. týden, tak jsem se objednala až na 4.12., už na to tak nepospíchám, jako u prvního 🙂 Hlavně už nemám tolik času vysedávat v Brně u MUDr. 😀 Termín porodu na nějaké chytré internetové stránce mi vychází na 27., 28.7., po gyndě budeme moudřejší 🙂 Gratuluju k prvnímu těhu 🙂

    #845002
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂 jsem teprve 5.tyden a jsem z Brna. Uz jste byli u doktora? Ja chci jit az v 8.tydnu 🙂 poprve nam to nevyslo 🙁 ale verim,ze ted je vse okej! Hezky zbytek dne 🙂

    #845003
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    Tak Vám holky držím oběma moc pěsti,nám to nějak nejspíš nedopadne,,,,v pondeli sem špinila a kleslo mi hcq o 500 jednotek a dnes se zvysilo zase jen o 200 takze p.doktorka jeste počka do pondeli jestli se nestane zazrak a pak me ceka asi revize:(

    #845004
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Werisku, ja jsem na re revizi byla taky 🙁 pokud ti to nevyjde,tak hlavu vzhuru a za 2-3mesice se na to vrhnete znovu 🙂 jako my! Pry se to tedka stava casto 🙁 ja jsem na tom byla v Bohunicich.Ale treba to jeste dobre dopadne!!

    #845005
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Teda, pár dní sem nekouknu a teď taková mizerná zpráva :/ Ale weris, není všem dnům konec. Moc držím pěsti, aby se všechno urovnalo!

    Bublinko, zdravím! Brňačka, skorosousedka 🙂 V pondělí jedu do Brna na gyndu…

    Hlavy hore, holky, všechno dobře dopadne. Musí!

    #845006
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    Holky moc Vám děkuju za podporu:)člověka to aspon trochu nakopne…..doktorka sice říkala ať na to nemyslim,ale znate to……Uvidíme co bude v pondělí……A jinak Vám oběma držím moc pěstičky pro štěstí ať ho máte alespoň o trošku víc než já:) PS:Doufám,že se tu nevidíme naposledy:)

    #845007
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Lasley: jojo skotosousedka 🙂 Ja jsem si koupila drazsi test,ktery urci i v kolikatem jsem tydnu,tak jsem byla v sobotu 3+ takze teprve zacinam 4.tyden 🙂 k doktorovi pujdu az v pulce ledna,protoze minule jsem sla hned a cim vic do tebe vrtaji,tim veci stresy a vse kolem. Citim se dobre a nic mi neni,tak se nebudu stresovat pred Vanoci 🙂 sestrenka ska az ve 12.tydnu a svagrova v 10.tydnu,tak ja pujdu cca mezi 9-10.tydnem 🙂 manzel je stesim bez sebe 🙂

    Holky drzim vam taky moc palecky!!!!! Vse dobre dopadne 🙂

    #845008
    žaneta82
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak se přidávám. Ještě pořádně nevímkolikátý týden. Byla jsem 27.11. u doktorkya ta říkala, že to bude asi 4. nebo 5.tt. Na kontrolu jdu 18.12. tak uvidíme. Doufám, že bude vše v pořádku, o víkendu jsem dva dny trochu špinila, ale teď už je to dobrý… Furt mě je hrozně špatně. Mám dvouletýho syna a ten mě dává zabrat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 34)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist