Duben 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel j janča007 a poslední změna proběhla 11 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844937
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojky maminky,
    koukám ještě tu není žádná dubnová na příští rok :o) Najdu tu mezi vámi nějakou?

    #844938
    Anonym
    Host

    tak ja to taky čekám v dubnu ale ještě čekám na přesné datum:)

    #844939
    Anonym
    Host

    Ahojky zuziku,
    já přesný termín od Dr. také ještě nemám, ale dle svých propočtů, by měl být termín 4.4. Podle prvního utz je stáří podle ms i dle uz stejné takže to tak nějak to datum bude :o))
    4ekáš prvního drobka nebo už nějakého doma máš? A od kud jsi? – jsem zvědavka to je děs :o))
    Já jsem Martina, je mi 26, žiju s manžou v Kosmonosích a čekáme druhé dítko. Už máme doma 18ti měsíčního chlapečka Přemka…
    Písni také něco o sobě :o))

    #844940
    Anonym
    Host

    Ahoj, taky čekám v dubnu, dle MS 14.4……bude to už taky druhé dítko, Niki má ted 2 roky..jsme z Brna…..už se nemůžu dočkat UZ ve 12.týdnu, jestli bude vše ok, měla jsem totiž angínu:(

    #844941
    Anonym
    Host

    Dagi vítám tě tu :o))
    Já už jsem dneska 11+5 takže už mám UTZ za sebou ve čtvrtek a bylo to super – drobeček je v pořádku :o))
    A příští středu jedem do Prahy do Genetu na prvotrimestrální skreening (placený) takže uvidíme drobečka zas… už se moc těším :o))

    #844942
    Anonym
    Host

    Zdravím dubnové maminky,
    taky čekám miminko (první) v dubnu, TP je stanovený na 16.4.:)

    #844943
    Anonym
    Host

    ahoj,
    tak se k vam take pridavam,jsme 11+2 a termin mame 25.4..Pristi tyden nas ceka nejdriv zapis do poradny a hned druhy den screening v Usti,tak snad bude vse o.k

    #844944
    Anonym
    Host

    Ahojky,

    tak držím palečky, ať screening dopadne na jedničku 🙂 Já jsem teď 13+2 a za 3 týdny jdu na tripple testy, těším se, že zase uvidím mimi 🙂

    #844945
    Anonym
    Host

    Jestli vás zajímá aktivní rodičovství, které je vědomé, kontaktní, ekologické a přirozené, mrkněte na stránky http://www.aktivnirodicovstvi.cz. 20. října 2012 se bude konat dokonce konference v Brně, tak se můžete přijít podívat.

    #844946
    Anonym
    Host

    také čekáme v dubnu prvního potomka 😀 už se moooooooc těším 🙂

    #844947
    a Anduletka
    Registrovaný uživatel

    ahojte holky tak mi cekame nakonci dubna. vypada to na 27.4, dnes zaciname druhy trimestr, tak jsem si i celkem oddechla. na jare jsem prozila spontanni potrat, tak jsem se trochu obavala.

    #844948
    a Anduletka
    Registrovaný uživatel

    jejda omlouvam se za hrubku:-) my:-)

    #844949
    a andulina_30452
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, jsem v 16.tt. Od začátku těhotenství jsem postupně zhubla skoro pět kilo, ale nebylo mi nějak extra špatně, prostě jen nechuť k jídlu. Teď už delší dobu nehubnu, ale ani nepřibírám. Kamarádka je také v 16.tt, ale už přibrala dvě kila a má malé bříško. Já pořád nic, nikdo to na mě ani nepozná. Říkám si, každá mamka to má asi jinak, ale jsem z toho trošku nesvá… Budu vděčná za jakékoli podobné zkušenosti a za útěchu 🙂 A.

    #844950
    p peťka81
    Registrovaný uživatel

    Ahoj tehulky, ja jsem v 15tt, termin 26.4 a cekame druhe mimi, prvni syn Nikolas ma ted 15 mesicu. Uz za sebou mame 1.screening, vse v poradku a vypada to na holcicku 🙂

    #844951
    j janča007
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak po měsíční odmlce a registraci pod novějším nickem jsem tu zas zpět. Screening vyšel v pořádku, dnes mám za sebou triplle test, ale vzhledem k 1.výsledku bude vše zřejmně o.k.Jěště nás čeká genetika.díky vyššímu věku.Už by všichni chtěli vědět co to bude 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 32)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist