dětské oblečení značky V & K - rozhodně nekupovat!!!

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
dětské oblečení značky V & K - rozhodně nekupovat!!!

Chci se s vámi podělit o zkušenosti s oblečením značky V & K. Dostala jsem na ně tip, prý zaručeně česká výroba. Prodavačka se dušovala, že žádná Čína to není, že je na oblečení cedulka s českým nápisem. Jak jsem stará, tak jsem .... Prodávají ji obchody Velryba a "vše za 35 Kč". Na dupačkách a body je sice cedulka s českým nápisem "100% bavlna", ale některé kousky smrdí jako kdyby to byla čínská výroba. Přišlo mi nereálné, aby čínské věci měly na sobě českou cedulku. Takový objem se jich asi jen neprodá, myslela jsem si. Na obalu nebo někde jinde není žádná cedulka o výrobci, dovozci, čárový kód, prostě nic. Smrdí to i po vyprání v Persilu pro miminka...

Uživatelky z jiné diskuze mě jen utvrdily v tom, že česká výroba to rozhodně nebude, ale zato s Čínou je to trefa do černého.

Proto vás chci varovat, nekupujte toto oblečení. Je sice pravda, že z z obchodu Velryba - Bílá labuť v Praze oblečení nesmrdělo, ale ze Spálené "vše za 35 kč" zapáchalo i po vyprání. Ucítíte zhruba totéž jako u čínských hraček pro děti, skákacích míčů, zkrátka všeho, co je jimi vyrobeno z plastu.

karla

Nejnovější příspěvky

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené