Fallotova tetralogie

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Fallotova tetralogie

Ahoj.
Ve 20 týdnů nám bylo na ultrazvuku oznámeno, že naše malá má Fallotovu tetralogii. Máte někdo zkušenosti s touto vadou??
Ještě se obávali nějaké genetické vady, takže jsem byla na odběru plodové vody a první výsledky byli negativní, tak jsme si aspoň na chvilku oddychli, ale na zbytek výsledků si můsíme počkat.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,
mám syna (narozen 2008) s fallotovou tetralogií. V těhotenství na vadu vůbec nepřišli, tak jsem se na to ani nemohla připravit. Zjistili, že je něco v nepořádku až při poslechu miminka a hned druhý den mi ho odvezli do Motola na katetrizační vyšetření a tam se teprve zjistilo o jakou vadu jde. Syn má navíc formu extrémní a o to je to komplikovanější. Prodělali jsme si spolu už hodně - od různých vyšetření až po dvě operace, ale musím říct, že syn je opravdu šikulka. Vada na něm není vůbec viditelná. Je čiperný a veselý. Chci Vám jen dodat odvahy. Pokud se u vás tato vada potvrdí, tak vás jistě čeká operace a pravděpodobně i více než jedna, ale lékaři v Motole, kam určitě budete dojíždět, jsou úžasní a dokáží pravé zázraky.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené