Monitor dechu

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Monitor dechu

Ahoj ,můžete mi prosím poradit ,jestli se vyplatí kupovat monitor dechu?máte s tím zkušenosti? a můžu ho koupit použitý od kamarádky ,není u něj nějaká urč.životnost?Slyšela jsem ,že jej i půjčují v některých porodnicích.:^)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Ahoj maminky, já jsem taky pro monitory, v dnešní době, kdy je požehnáním když se miminko narodí bez nějakých problémů, alergií se těch pár stovek do jistoty, že se během spinkání nic neuděje minimem :) my máme taky monitory značky Nany http://www.funbaby.cz/baby-nanny-monitor-dechu/ a nebyl žádný problém, doporučuji to :) 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

není zač :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj Danko ,díky moc za odpověď ,V těch porodnicích co je půjčují ,prý je dávají na kontrolu po určitém čase, ale člověk nikdy neví ,že...Nejspíš investuji do nového ,snad nás ale ty falešné poplachy nebudou taky trápit..At se vám také daří..

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Aho TUMI,
my motnitor máme, používali jsme skoro rok.
Od kamarádky - pokud nemáš 100% jistotu - bych to nekupovala. Čidla jsou velice citlivá a výrobce garantuje životnost 2 roky, takže při ročním používání to vydrží na dvě děti. Pokud by jsi koupila již používaný, mohlo by to spouštět falešné poplachy, což není nic příjemného.:S To samé platí pro půjčovny v porodnicích, já osobně bych do toho kvůli pár ušetřeným stovkám nešla.
My máme zkušenost s monitorem zn. Nanny, já jsem byla proti koupi, ale manžel by se bez toho nevyspal. Nicméně jsou rodiče, kteří naopak zneklidňuje to blikající světýlko.:-*
Úplně nejsou nemožné falešné poplachy, my jsme kolem 4 měs. věku jich zažili několik (kvůli předýchání), pak se to ale uklidnilo. A pak znovu kolem 11 měs., ale to už bylo tím, že dcerka cestovala po celé postýlce, takže jsme to pak už zrušili.:)
Ať se daří. Danka

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené