Prirustek váhy v tehotenstvi

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Tynka
Tynka
Prirustek váhy v tehotenstvi

Dobrý den maminky,chtěla sem se poradit zda je normální že sem do 11tt přibrala 5kg.Je pravda ze před otěhotněním sem mela podvahu 44kg ve svých 28 letech a 156cm a také sem hodně cvičila na což ted díky únavě nemám  vůbec silu,ale zda se mi to moc na to ze nejsem ani na konci prvního trimestru.Stale si to vysvětlují Tim, že sem byla hubena  a miminko si musí někde udělat misto.Boky a prsa  mi vyrostly snad přes noc jak rychle se mi tělo proměnilo a je pravda ze mam stále hlad.Brisko už sem na sobe také viděla velice brzy.Co si  myslíte vy?máte některa  podobnou zkušenost? Předem děkuji za odpověď. 

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Pokud na to neříká nic tvůj gynekolog, tak to neřeš. Můj vždycky říká, že miminko si vezme tolik, kolik potřebuje :-) Takže to neřeš a užívej si těhotenství :-) Přibírání teď máš povoleno a počítá se s ním.

Obrázek uživatele Cardigen
Cardigen

Dobrý den, já jsem během prvních 2 měsíců přibrala 5 kg. Byla jsem z toho docela vystrašená! Ale naštěstí se to pak zastavilo. Jsem ve 4. měsící a za 2 měsíce jsem přibrala jen 1,5. Jinak prsa se mi teda zvětšila hned od začátku! :) Jsem zvědavá, jak budu pokračovat dále a co mě čeká.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené